Yemekteyiz Can kimdir? Bu hafta Yemekteyiz'e katılan Yemekteyiz Can merak konusu oldu. Birçok kişinin severek ve merakla izlediği Yemekteyiz yarışmasının yeni yarışmacısı Can'ı sizler için araştırdık. Yemekteyiz Can kimdir? Kaç yaşında, nereli? Evli mi? instagram hesabı ne? İşte detaylar...

Atalanta Spezia maçı canlı izle hangi kanalda? Atalanta Spezia maçı canlı izle hangi kanalda?

TV8 ekranlarının sevilen programı arasında yer alan Zuhal Topal’la Yemekteyiz ilgiyle takip edilmeye devam ediyor.

Hafta içi hergün ekranlara gelen programda 5 yarışmacı bulunuyor. Her gün bir yarışmacı evinde misafirlerini ağırlayarak hünerlerini sergiliyor.

Zuhal Topal'ın sunuculuğunu yaptığı yarışmada her gün bir yarışmacı misafirlerine en lezzetli yemekleri hazırlayarak yarışmacılardan ve Zuhal Topal'dan en yüksek puanı almaya çalışıyor.

Bununla birlikte 5 yarışmacının kendi günlerinde hünerlerini gösterip diğer bölümlerde ise puan vererek yorumlarıyla birinciyi belirlediği zorlu rekabete katılacak isimler belli oldu. Buna göre Can da 50 bin lirayla evine dönmek için en iyi yemeklerle rakiplerinin ve Zuhal Topal'ın karşısına çıkacak.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Can kimdir?

Can ve İsmail Yılmaz bu hafta aslen Mersinli olan iki erkek oyuncudan biri. Hırslı. Yediği yemekle rakiplerini geride bırakacağına inanan Can'ın Neriman'a söylediği sözler olay oldu. "Eşinizle kavga ettiniz mi?" Bu ilginç bir soru. Instagram hesabı @mccaann.33'tür.