Magazin gündemini sallayan bir aşk skandalı daha yaşanıyor. Ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya'nın annesi Umay Seyhan ile Cansu Tosun'un babası Kenan Tosun, yaşadıkları yasak aşkı bir adım öteye taşıdı. Son olarak Nişantaşı'nda bir araya gelip objektiflere yakalanan ikili, şimdi de aynı evde yaşamaya başladı.

Kenan Tosun'un eşi Serpil Tosun'un bu durumu kabul ettiği ve yakın arkadaşı Umay Seyhan ile Cansu Tosun'un birlikte yaşamaya başladığını doğruladığı öğrenildi. Serpil Tosun'un yasak aşk iddialarını doğrularken, Kenan Tosun'un Umay Seyhan'ın Şişli'deki evine taşındığı belirtildi. Çiftin, basın mensuplarının ilgisini çekmemek için gözlerden uzak bir yaşam tarzı benimsediği kaydedildi.

Cansu Tosun, 26 Ocak 1988 tarihinde Almanya, Nürnberg'de dünyaya gelmiş ve kökenleri Kayseri'ye dayanmaktadır. Uzun yıllar bale eğitimi alan Tosun, daha sonrasında caz ve hip-hop danslarına yöneldi. Ailesinin Almanya'ya göç etmesinin ardından dans kariyerine yön veren Cansu Tosun'un, bu sürpriz ilişkiyle gündemdeki yerini koruması bekleniyor.