Kız meselesi nedeniyle tartışan Uğur Ender T. ile İbrahim Karakılıç arasında kavga çıktı. Kavgada Karakılıç, cam parçasıyla öldürüldü. Uğur Ender T. polis ekipleri tarafından yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Yalova'da Uğur Ender T, dün Çiftlikköy ilçesi Yalı Caddesi’ndeki bir apartmanın 2’inci katındaki dairede tadilat işi yapan arkadaşı 21 yaşındaki İbrahim Karakılıç’ın yanına giderek cam parçasıyla boğazından kesip olay yerinden kaçtı.

Karakılıç, kaldırıldığı hastanede hayatını kaybederken cinayet zanlısı ise polis tarafından yakalanarak gözaltına alındı.

Türkiye artık doğurmuyor! Zirveyi bakın hangi ülkeye kaptırdık Türkiye artık doğurmuyor! Zirveyi bakın hangi ülkeye kaptırdık

“Kabul etmiyorum ki neden pişman olayım?"
Yalova Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri tamamlanan Uğur Ender T, Yalova Adliyesi’ne getirildi. Cinayet zanlısı gazetecilerin, “Pişman mısınız?” sorusu üzerine yanındaki polis memuruna dönerek, “Pişman mıyım, kabul etmiyorum ki neden pişman olayım” dedi.

Öte yandan kısa süre önce arkadaş olan ikilinin cinayetin işlendiği günün öncesindeki gecede kız meselesi yüzünden kavga ettiği öğrenildi. Daha sonra arkadaşının çalıştığı yere giden Uğur Ender T, cam parçasıyla İbrahim Karakılıç’ın direk saldırarak boğazını kestiği ileri sürüldü.,

İfadesi alınan Uğur Önder Türkyılmaz, "İbrahim'i 15 gündür tanıyorum. Aynı inşaatta çalışmaya başladık ve aynı evde kalıyorduk. Aynı kızdan hoşlanıyorduk. 1 gün önce bu nedenle beni dövdü. Ben bunu gururuma yediremedim. Ertesi gün inşaata çalışmaya gittik. Konu açılınca yine kavga etmeye başladık. Ben de bulduğum cam parçasıyla boğazını kestim" dedi.