Televizyon ekranlarının amiral kanalı ATV'de bomba gibi bir dizi daha başlıyor. Yayınlanan fragmanla birlikte  büyük ilgi gören Yalnız Kurt dizisinin yayım tarihi belli oldu. Peki, Yalnız Kurt hangi gün?

YALNIZ KURT DİZİSİNİN KONUSU NE?

Yaşanılan dünyanın perde arkasında neler olduğuna ışık tutacak bir hikayeyi konu alacak Yalnız Kurt dizisi Golyat isimli bir küresel gücün yaptıklarını ve buna karşı verilen mücadeleden bahsedecek. Yalnız Kurt isimli dizide günümüz dünyasının perde arkasındaki birçok oyunun detayları da yer alacak. Ülke sınırlarını değiştirmek, ülkeleri parçalamak, hükümetlere darbe yapmak, kukla yönetimler kurmak, ekonomik sorunlar çıkartmak, etkin ayrımcılık ile insanları birbirine düşman etmek, terör örgütleri ve cemaatler vasıtasıyla da bir ülkeyi karıştırmak için yapılan tüm küresel planlar Yalnız Kurt dizisinin konusunu oluşturacak.

Yalnız Kurt 1.bölüm ne zaman? Yalnız Kurt 1.bölüm izle hangi gün?

Yalnız Kurt dizisinin merakla beklenen yayın tarihi açıklandı.

Yalnız Kurt dizisi oyuncuları kimler?

Hasan Deniz Yaran'ın 'Altay Kurtoğlu', Cihan Ünal'ın ise 'Davut Bahadır' rolüne hayat verdiği dizinin kadrosunda Kürşat Alnıaçık, Damla Colbay, Murat Han ve Polat Bilgin rol alıyor.