Yalı Çapkını dizisinde sevgilisinin evli olduğunu bile bile bir ilişki içinde olan bir karaktere hayat veren Buçe Buse Kahraman son dönemde değişimiyle sık sık gündeme geliyor. Gündemde olan Yalı Çapkını'nın Pelin'i Buçe Buse Kahraman gelen kötü yorumlara sitem etti.

Yalı Çapkını'nın Defne'si Mine Tugay amuda kalktı, gören bir daha baktı! Yalı Çapkını'nın Defne'si Mine Tugay amuda kalktı, gören bir daha baktı!

İlk olarak Çarpışma dizisiyle ekran karşısına geçen Buçe Buse Kahraman, Yasak Elma dizisinde canlandırdığı Lila karakteriyle akıllara kazınmıştı. Uyanış Büyük Selçuklu, Baş Belası ve Ben Gri gibi yapımlarda da rol alan ünlü oyuncu Yalı Çapkını dizisinde Pelin karakterine hayat veriyor.

3542167_5b046ede37bfd4587bbd53e812ee6327_640x640
Yalı Çapkını dizisinde sevgilisinin evli olduğunu bile bile bir ilişki içinde olan bir karaktere hayat veren Buçe Buse Kahraman 'Yasemİnce İtiraflar' programına konuk oldu.

buce-1

"Kötü yorumlar var" diyerek konuşmasına devam eden Yalı Çapkını'nın Pelo'su "Yapmayın, bizler de duyguları olan insanlarız. Bazen çok acımasızca eleştiriliyor ve her şeyden önce karşıdaki insan işini yapıyor, bu da işin bir parçası. Onu karakterden ayırmak gerekiyor. Onu da körü körüne bağlanan insanların çoğu yapamıyor. Ama bizler aslında iyi insanlarız" diyerek sitem etti.