Show TV'nin yeni dizisi "Sipahi" istihbarat teşkilatlarını konu alan bir dizi olarak ekrana gelmeye başladı. Birbirinden başarılı ve sevilen iki oyuncuyu bir araya getiren bu dizide Kaan Yıldırım ve Özge Gürel güçlerini birleştiriyor. Ayrıca Kerem Alışık da ana karakterlerden biridir. İzleyicileri merakla beklese de Yıldırım ve Gürel aşk hikayesinde henüz buluşmayacak!

İki oyuncu rol aldıkları yapımlardaki performanslarıyla beğeni topladı. Seyirciler ayrıca ekrandaki armonileri de seviyor. Ayrıca Sipahi dizisinde zeka hikayesinden dolayı aksiyon ve heyecan oldukça fazladır. Dizi bu akşam üçüncü bölümüyle yayınlanacak. İlk iki bölümüyle de belli bir izleyici kitlesini kendine çekmeyi başardı. 

Reytingler açısından umut vaat eden bir dizi olduğunu gösteren Sipahi dizisinin her geçen gün daha fazla ilgi görmesi bekleniyor. Bu arada Kaan Yıldırım'ın canlandırdığı Korkut Ali ile Özge Gürel'in canlandırdığı Canan arasındaki mücadele aşk hikayesi devam ediyor. Ancak iki oyuncu geçtiğimiz günlerde verdiği röportajlarda seyirciler beklentilerle dolu olsa da bu aşk hikayesinin henüz çok fazla performans göstermeyeceğini söylemişti.

sipahi-aksiyon-sahne

Özge Gürel, hikayenin aşk temelli bir çalışma olmadığını vurgulayarak, ilerleyen zamanlarda bir takım etkileşimlerin olacağını belirtti. Gürel, "Aşk odaklı bir iş değil. Önceliğimiz değil. İleride karakterler arasında çekim olabilir" dedi.

Aynı zamanda diziyi takip etmeye başlayanlardan güzel yorumlar aldığını ve bunun kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Özge Gürel, Gürel'in ekrana geri döndüğüne dair yorumlar aldığını ve hayranlarından büyük ilgi gördüğünü, burada rol aldığını söyledi. bir süre dinlendi.

Kaan Yıldırım ile yaptıkları iş birliği de takdir topladı. Yıldırım, oyundaki istihbarat görevlisi rolünün aksiyon sahnelerinin perde arkasını da ilk kez röportajda ortaya çıkardı! Oyuncu, düzenli spor yapan biri olarak aksiyon sahneleri çekmenin zor olmadığını söyledi.

sipahi-oyunculari-roportaj

Geçtiğimiz yıl rol aldığı ve henüz yayınlanmayan bir projesinde Selçuklu komutanını oynadığını ve oradaki aksiyon sahneleri nedeniyle ayrıca Sipahi’deki sahneler öncesinde bir deneyimi olduğunu belirterek “Biraz aksiyona alışkanım son iki senedir. O yüzden çok zorlandığımı söyleyemem” açıklamasını yaptı.

Oyuncular yine de bazı sahnelerde dublör kullandıklarını gizlemediler! Kaan Yıldırım yeni dizi Sipahi'deki rolü nedeniyle bir çok aksiyon sahnesinde rol almıştır ve almaya da devam edecektir. Bu sahnelerden korkmuyor olsa da ekibi, oyuncunun yaralanması veya bir şeylerin ters gitmesi ihtimaline karşı onu korudu!

Kaan Yıldırım, kendisi için zor olmasa da zaman zaman dublör kullandıklarını söyledi. Oyuncu, tehlikeli sahnelere girmekten kaçınmasa da ekibin buna izin vermediğini vurguladı.

Kaan Yıldırım’ın mesleği adına risk almayı kabul etmesi ve hatta istekli olmasına karşılık, oyuncunun başına bir iş gelmesi riskini almak istemeyen yapım ekibinin dublörle çekmeyi tercih ettiği de bu açıklama ile ortaya çıkmakta.

İşte Özge Gürel ve Kaan Yıldırım’ın Sipahi dizisiyle ilgili açıklamalar yaptıkları Show TV’nin Cumartesi Pazar Sürprizi programındaki o anlar…

(Kaynak: TelevizyonGazetesi.Com)