Ünal Ateş: Sayın vekil alınacaksanız oynamayalım

AK Parti Kahramanmaraş Milletvekili Ahmet Özdemir'in açıklamalarına, CHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş'ten çok sert açıklamalar geldiCHP Onikişubat İlçe Başkanı Ünal Ateş'in Ahmet Özdemir'in açıklamasına cevabı şu şekilde oldu; Sayın Özdemir'in açıklamalarını tebessüm ederek ve üzülerek dinledim. Sayın Özdemir siyasette örgütten gelen bir insan, ilçe başkanlığı ve il başkanlığı bir insan aynı dönemde bende başkanlık yaptım. Kendisi şuan Milletvekili oldu, tabandan gelen bir insanın böyle bir açıklama yapmasını bir handikap olarak değerlendiriyorum. Orada söylüyor CHP İlçe Başkanı kaleye gitti de ne oldu ? diye soruyor. Ben cevap vermeden önce bir haber sitesinde 368 vatandaş o haber altında cevap vermiş. Sayın Özdemir'e tavsiyem o siteye bir girsin ve ne yazdıklarını bir okusun. Vatandaşımızın birisi diyorki ne mi yaptılar? 3 senedir tek kelime etmediğiniz bu konuda açıklama yapmanızı sağladılar. Sizi harekete geçirdiler, yoğun bir baskı ve dillendirme sonucu haberdar olmuşunuz. CHP'li değilim ama helal olsun adamlara memleketin sorunlarını sizlere haberdar ediyorlar. Bir diğer vatandaş ise ilçe başkanı olaya el atınca tutuştunuz hemen açıklama yaptınız. Millet artık size inanmıyor, siz artık memlekete fayda sağlamıyorsunuz. Şimdi cevabın en güzelini milletimiz vermiş sayın vekile, açıklama baştan aşağı çelişkilerle dolu durumdadır. Sayın vekil ne demek istediğimi anlamıştır.

"ÖZRÜ KABAHATİNDEN BÜYÜK"

Battal Gazi demiş bana, Battal Gaziyi tanıyor musunuz sayın vekil? Battal Gazi Türk tarihinin önemli parçalarından birisidir. Eğer ben Battal gaziye bir nebzede olsa benziyorsam bu benim için bir övünç kaynağıdır. Siz onunla alay ediyor olabilirsiniz. Ama ben Türk tarihinin her bir kahramanı ile övünç duyarım. Zincirlerle kaleye girdiğimizden bahsetmiş. Zincirleri kırarız dedik sadece, bir kez daha sana hatırlatayım bu zincir kırma genleri ve özde nereden geliyor. Akif'i bilirsin sen hani diyor ya Ben Ezelden beridir hür yaşadım hür yaşarım hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım. Bu halkın bu kahraman evlatların önüne bariyer koymayı düşünmeyin sakın. Yeri ve zamanı geldiğinde kırmamız gerekirse o zinciri kırarız, bunuda iyi bil sayın Özdemir.

"ANTEP'E VAR DA MARAŞ'A YOK MU?"

Kale harabe içerisinde, sayın vekil Gaziantep'e gidiyor musunuz? Gaziantep'e gittiğinizde bir tarihi yerlerini gezin ve Kahramanmaraş'ın ne kadar bahtsız olduğunu anlayın. Ben gittim ve gördüm, şehrimizin ne kadar kötü durumda olduğunu gördüm. Gaziantepliler nasıl yapıyor hizmeti? Oraya ödenek var da Kahramanmaraş'a yok mu? 

"ALINACAKSANIZ OYNAMAYALIM"
"Kahramanmaraş'ta yaşayan hemşehrilerimiz için mücadele ediyorum. Kahramanmaraş'ta yaşayan hemşehrilerimizin sıkıntı çekmemesi için mücadele ediyorum. İşte bu yüzden sizi uyarıyorum. Yoksa benim şahsınızla ya da AK Parti'de siyaset yapan arkadaşlarla hiç bir sıkıntım yok. Bir çokta dostum var arkadaşlarım var. Ama 'hani küçük çocuklar oyun oynarken birisi yenilgiyi kabul edemez alınganlık gösterir ya' Vallahi alınacaksanız oynamayalım sayın vekil" şeklinde cevap verdi.
 

YORUM EKLE

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.