Kanal D’nin yeni sezon dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş’in setinden ilk kareler geldi. İlk bölüm fragmanı da yayınlanan Üç Kız Kardeş dizisi için heyecanlı bekleyiş başladı.

Yapımını Süreç Film, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği ve İclal Aydın’ın satış rekorları kıran aynı isimli romanından uyarlanan "Üç Kız Kardeş" dizisinden ilk kareler ve ilk fragman izleyicilerle buluştu. Dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz’ün oturduğu Üç Kız Kardeş’in senaryosunu Betül Yağsağan kaleme alıyor.

Üç Kız Kardeş Dizi Konusu
Üç Kız Kardeş dizisinin hikayesinde aşk, ihanet merhamet, dostluk ve Türkan, Dönüş ve Derya isimli kız kardeşlerin  hayatı anlatılacak. Anneleri Nesrin hanım bir öğretmen babaları Sadık bey ise PTT müdürüdür. Vefakar bir anne olan Nermin, hayallerini gerçekleştirmek isteyen kızlarının her zaman yanındadır. Üç kız babası olan Sadık Bey ise Balıkesir’de PTT müdürlüğünde çalışmaktadır.

Üç Kız Kardeş Oyuncuları
Dizinin oyuncu kadrosunda; Reha Özcan, İclal Aydın, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Demircan Kaçel, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay , Emre Kıvılcım, Mert Özcan, Ece Baliç gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Üç Kız Kardeş Nerede Çekiliyor?
Aile sıcaklığını izleyicilerle buluşturmaya hazırlanan Üç Kız Kardeş dizisinin çekimleri Balıkesir ve ilçesi Ayvalık’ta gerçekleştiriliyor.