Tuzak dizisi yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle takip ediliyor ve Tuzak 12. bölüm canlı izle, Tuzak yeni bölüm full izle youtube son bölüm 5 Ocak 2023 Perşembe detayları belli oldu. Tuzak yeni bölüm 12. bölüm izle, yeni bölümüyle Tuzak detayları 5 Ocak 2023 Perşembe günü ekranlara dönüyor. Meraklı izleyicileri tarafından soluksuz izlenen  Tuzak 12. bölüm ne zaman yayınlanacak? gibi sorular cevabını buldu. 

Tuzak her Perşembe olduğu gibi 5 Ocak 2021 Perşembe saat 20:00'de canlı yayın ile TV8'de yayınlanacak.

TUZAK 12. BÖLÜM İZLE TV8 YENİ BÖLÜM İÇİN TIKLAYIN

TUZAK 11. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ceren'in annesi zehirlenir ve hastaneye kaldırılarak kurtulur. Ceren ve Çınar zehirlenme şüphesi ile olayları araştırmaya başlar. Bu sırada Demir'in Utku Yörükoğlu davası gerçekleşir. 

Tuzak, ailesinin kaderini değiştiren zengin ve güçlü bir aileden intikam almaya yemin etmiş bir adamın ve aynı zamanda  bütün haksızlığa uğramış olanların intikamını alma hikayesidir. Yıllarca en ince detayına kadar çalışılarak yapılan yıkıcı intikam planının karşısında ise düşmanın zeki ve güçlü kızı olacaktır… Kimin kimi Tuzak’a düşüreceği ise bir bilmeceye dönüşecektir..  Dizide karakterlerin partnerlerine karşı vereceği son kararının ne olacağı ise merak konusu...

TUZAK DİZİSİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Yönetmenliğini Aytaç Çiçek’in üstlendiği dizinin senaryosunu Eylem Canpolat, Ayşenur Sıkı ve Ali Yörükoğlu kaleme alıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda ise; Akın Akınözü, Bensu Soral, Talat Bulut, Rıza Kocaoğlu, Yağız Can Konyalı, İlayda Çevik, Onur Durmaz. Naz Göktan, Eylül Su Sapan, Emir Benderlioğlu, Gamze Süner Atay, Lesli Karavil ve İbrahim Şahin rol alıyor.

TUZAK DİZİSİ HANGİ KİTAP?

Tv8 Ekranlarında yayınlanmakta olan dizinin uyarlama olduğuna dair herhangi bir bilgi bulunmamaktadır. Bu nedenle Tuzak dizisinin uyarlama olmadığı bilinmetkedir.