TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı hakkında izleyicileri şoke eden bir iddia ortaya atıldı. Asya karakterine hayat veren Buse Orcan'ın projeye veda edeceği öne sürüldü.

Senaryosunu Ali Asaf Elmas, Mustafa Becit ve Teoman Gök'ün kaleme aldığı, yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği TRT 1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı, ikinci sezonuyla da seyircisinden büyük ilgi görüyor.

Gül Masalı 1. bölüm izle tek parça! Gül Masalı ilk bölüm izle! Gül Masalı birinci bölüm full izle! Gül Masalı 1. bölüm izle tek parça! Gül Masalı ilk bölüm izle! Gül Masalı birinci bölüm full izle!

Mustafa Çiftçi'nin kitabından uyarlanan ve başrollerini Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya'nın paylaştığı Gönül Dağı, sosyal medyada da en çok konuşulan konular listesinde yer almayı başarıyor.

Sevilen dizide yaprak dökümü senaryo gereği birbir yaşanmaya başlandı. 

Gönül Dağı dizisine 37. Bölümde Asya karakteri ile dahil olan Buse Orcan senaryo gereği diziden ayrıldı. 51. bölümde dizide Asya’nın babası olan Mezarcı İlyas da senaryo gereği hayata veda ededek bir ayrılık yaşanmıştı.

Buse Orcan önümüzdeki hafta diziye veda edecek.