TOKİ 5. Etap çekilişi tüm hızıyla devam ediyor. TOKİ, Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesini hayata geçirmek için bugün de Ankara ve Kahramanmaraş'ta kura çekmeye devam edecek. Peki TOKİ kura sonucu nasıl gündeme geldi? TOKİ, Kahramanmaraş'ın hangi bölgelerine konut yapacak? İşte konuyla ilgili tüm merak edilenler.

Çekiliş, 8-9 Ocak 2023 tarihlerinde Kahramanmaraş'ın 7 ilçesinde 3 bin 101 konutta, noter huzurunda ve canlı yayında hak sahibini bulacak. Bu projede Kahramanmaraş TOKİ çekiliş sonucu sorgulama ekranına erişilerek emekli, genç ve engelli gibi kategorilerde başvurular alınmıştır. Peki TOKİ kura sonucu nasıl gündeme geldi? TOKİ, Kahramanmaraş'ın hangi bölgelerine konut yapacak? TOKİ Kahramanmaraş çekilişi nasıl izlenir? Detaylar burada...

Selçuk Sports Kayseri Beşiktaş maçı canlı izle Şifresiz Bein Sport Taraftarium24 KYS BJK canlı izle link Selçuk Sports Kayseri Beşiktaş maçı canlı izle Şifresiz Bein Sport Taraftarium24 KYS BJK canlı izle link

TOKİ KURA ÇEKİMİ SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

TOKİ Kahramanmaraş çekilişi Göksun 200, Türkoğlu 250, Afşin 500, Pazarcık 210, Çağlayancerit 121 konutların hak sahiplerini belirleyecek. Kura Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde saat 10:00'da başlayacak. TOKİ Kahramanmaraş sosyal konut çekilişi tamamlandıktan sonra adaylar, TOKİ'nin resmi internet sitesi üzerinden sorgulama yapabilecek.

TOK KURA ÇEKİMİ SONUÇLARINI SORGULAMAK İÇİN TIKLAYINIZ!

KAHRAMANMARAŞ TOKİ KURA ÇEKİMİ NASIL İZLENİR?

TOKİ çekilişi www.toki.tv veya resmi YouTube kanalından canlı olarak izlenecek. Noter huzurunda yapılacak çekiliş TOKİ'nin resmi sosyal medya hesaplarından da takip edilebilecek.

KAHRAMANMARAŞ TOKİ KURA ÇEKİMİ CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

TOKİ KAHRAMANMARAŞIN HANGİ İLCELERİNE EV YAPACAK?

Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projelerinden biri olan ve 81 ilde kura çeken TOKİ, ilk evim, ilk işyerim projesi olarak Kahramanmaraş'ta konut yapacak. TOKİ Kahramanmaraş konutlarının yapılacağı alanlar ve metrajları şöyle:

  • KAHRAMANMARAŞ MERKEZ: 1070
  • KAHRAMANMARAŞ ELBİSTAN: 750
  • KAHRAMANMARAŞ GÖKSUN: 200
  • KAHRAMANMARAŞ TÜRKOĞLU: 250
  • KAHRAMANMARAŞ AFŞİN: 500
  • KAHRAMANMARAŞ PAZARCIK 2. ETAP: 210
  • KAHRAMANMARAŞ ÇAĞLAYANCERİT: 121