9 Ocak TOKİ kura çekiliş sonuçları canlı izle TOKİ Ankara Pazartesi sabahı en çok araştırılan konuların başında Ankara TOKİ kura çekimi canlı izle araması yer alıyor. Saat 11:00'de başlayan kura çekimi heyecan dorukta. TOKİ 2023 Ankara kura çekimi canlı izle!

TOKİ sosyal konut projelerine milyonlarca vatandaş başvurdu. Adaylar heyecanla çekilişi bekliyor. Ankara TOKİ Çekilişini takip etmek istiyorum. Ankara'da TOKİ çekilişinin canlı yayını! YouTube Ankara TOKİ çekilişi izle linki! ANKARA TOKİ ÇEKİLİŞİ FULL HD CANLI!

TOKİ ANKARA KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE!

TOKİ sosyal konut projesi kapsamında Ankara ilinde kura çekilişi yapılacak. Kura çekimini takip etmek için TOKİ ANKARA KURA ÇEKİMİ CANLI İZLE ' ye tıklayınız.

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, İlk Evim kampanyasına, gençlerden emeklilere, engellilerden şehit yakınlarına ve gazilere kadar 5 milyon 135 bin geçerli başvuru yapıldığını söyledi.

İstanbulluların sosyal konut ve arsa projelerine yoğun ilgi gösterdiğini, kendilerinin de bu ilgiye kayıtsız kalmadıklarını belirten Kurum, "Kasımda sona eren arsa ve iş yeri başvurularımızın süresini 15 Kasım'a kadar uzattık. Tabi 25 Ekim'de ilk temellerimizi Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle 40 gün sonra attık. İlk kuralarımızı 7 Kasım Pazartesi günü Şırnak ve Ardahan illerinde başlatıyoruz." dedi.

Cuma mesajları 2023: Anlamlı, farklı Cuma mesajları… Cuma mesajları 2023: Anlamlı, farklı Cuma mesajları…

Bakan Kurum, konutların teslim süresine ilişkin de "Söz verdiğimiz gibi 2 yıl içinde 250 bin konutumuzu teslim edeceğiz. Projemize sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza müteşekkiriz. Milletimiz için en güzelini yaptık, yapıyoruz, yapacağız." dedi.