Teşkilat dizisinin başarılı hikayesi ve oyunculuk performansları iyi reytingler getirmeye devam ediyor. Dizinin hayranları da her pazar akşamı ekrana geçerek heyecanla takip etmeyi devam ettiriyor.

Teşkilat dizisinin yeni bölümü, izleyicileri de şaşırtacak cinsten. Çünkü TRT 1 dizisindeki bu haberi kimse beklemiyordu. Peki dizinin yeni bölümünde neler yaşanacak? Yıldırım'ın Halit Başkan'a vereceği haber çok merak edildi. Halit Başkan, bu haberden sonra dizide kızını aramaya başlayacak. Çünkü öldü sandığı kızı aslında yaşıyor. Üstelik kendisine o kadar yakın ki bulması an meselesi. Serdar, bu gerçeği kabullenmek istemeyecek. Ezgi Eyüboğlu'nun canlandırdığı Ceren karakterine ilişkin bilinmeyenler aktarıldı.

Halit Başkan'ın Kızı Kim?

Yıldırım'ın söylediğine göre Ceren'in babası Halit Başkan. Ancak Yıldırım bu konu hakkında kendisine detay vermedi. Yalnızca kızının yaşadığını vurguladı. Bu haber sonrası Halit Başkan, kızının annesi ile görüştü. Haberi doğruladıktan sonra ise nasıl bir hamle yapacağı merak ediliyor. Zira kızının gerçekte karşı safta bulunduğunu öğrense idi vereceği tepki oldukça şaşırtıcı olurdu.

Serdar Gerçeği Öğrenecek!

Öte yandan Serdar, operasyon esnasında Ceren'in gerçek babasını öğrendi. Ailesinin öldürülmediği ve aksine yaşadığı bilgisi iletildi. Tüm bu gelişmelerle birlikte dizide yaşanacaklar merak konusu oldu.