Ünlü şarkıcı Teoman, yeni yazdığı kitabıyla ilgili verdiği bir röportajda vasiyetini hazırladığını duyurmuş ve mirasının kime kalacağıyla ilgili olarak "Kanuni düzenlemeler nedeniyle istediğim gibi yazamadım ama. Ölümüm halinde birikimlerimin dörtte biri Çocuk Esirgeme Kurumu'na gidecek. Gerisini doğal mirasçım olarak kızım alacak" demişti.

Teoman'ın bu kararı sonrasında Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş da ünlü sanatçıya teşekkür etmişti.

Teoman şimdi de Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan için canlı yayında yaptığı övgü dolu açıklamalarıyla gündemde.

tv100'ün ilgiyle izlenen programı Candaş Tolga Işık ile Az Önce Konuştum'un bu haftaki konuğu ünlü rockçı Teoman oldu. Teoman, Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı.

Teoman, "Erdoğan’ın öyle bir karizmatik gücü var ki. O kendini gösterince bir sürü kişiyi arkasından sürükleyebiliyor." ifadelerini kullandı. "Küstah biri olmak istediğim için rock yıldızı oldum" diyen Teoman, "Rock yıldızı biraz daha farklı bir figürdür, personası değişiktir. Hayata dair tavırları da değişiktir, kendimi öyle tanımlamak istemem ama uzlaşmaz bir kişilik yaratırsınız." diye konuştu.

Editör: Menekşe Topaloğlu