Tapusu olanın cebi para dolacak! Tapusunu getirene o şartla Ziraat Bankası ve Vakıfbank 45.000 TL nakit para ödeyecek- Vatandaş ay sonunu getirmekte her geçen gün biraz daha zorlanırken nakit paraya ihtiyacı olan kişilere yönelik olarak kamu bankaları bir kere daha devreye girdi ve vatandaşın kara gün dostu olarak beklenen kampanyasını duyurdu. 

Enflasyonda yaşanan yükseliş nedeniyle pek çok üründe zam yağmuru yaşanırken vatandaşın alım gücü de düşmüştü. Bir yandan Ramazan ayı nedeni ile artan gıda harcamaları bir yandan da hayat pahalılığı karşısında ay sonunu getirmekte zorlanan kişiler bankaların kapısını çalmıştı. Bankalar seçim öncesi oluşan ekonomik belirsizlik nedeni ile kredi musluklarını kapatırken kredi çekmek isteyen tapu sahiplerine ise kamu bankaları müjdeli haberi verdi. 

VAKIFBANK İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI BAŞLADI!

Acil paraya ihtiyacı olan tapu sahiplerine yönelik olarak yapılan açıklamada "İpotek Karşılığı Taksitli İhtiyaç Kredisi kullanın, yüksek tutarlı nakit ihtiyacınızı bu krediyle uzun vadeler ile ödeyin! Sahip olduğunuz gayrimenkulü ipotek göstererek daha büyük miktarlardaki nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz" ifadelerine yer verildi. Kredinin özellikleri ise şu şekilde açıklandı:

36 aya kadar vade ile aylık, 3 aylık dönemler veya değişken taksitlerle geri ödeme seçenekleri vardır.

Belirli ve düzenli bir geliri olan (ticari nitelikli müşteriler hariç) ve istihbaratı olumlu olan gerçek kişilere kullandırılır.

Başvuru sahibi kişi, hayat sigortalı ya da hayat sigortasız olarak farklı faiz oranı alternatifleri ile krediyi kullanabilir.

Teminat karşılığı kullandırılır. Kredinin limiti, ipotek alınacak gayrimenkulün ekspertiz değerinin belli bir oranı ile sınırlıdır.

kredi_ziraat

ZİRAAT BANKASI İPOTEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI! TAPUSUNU GETİRENE ANINDA 45 BİN TL NAKİT PARA

Türkiye'nin en büyük bankası olan Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamada "Yüksek Tutarlı İhtiyaçlarınıza Uzun Vade, Düşük Tutarlı Ödeme! Yüksek tutarlı ihtiyaçlarınız için hemen ipotekli bireysel finansman kredimize başvurun, uzun vade olanakları sayesinde ödemelerinizde zorluk yaşamayın" diyerek tapu sahiplerine kredi onayı verileceğini açıkladı.

45_bin_kredi_hesaplama

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ HESAPLAMA! 45.000 TL KREDİ AYLIK TAKSİT TUTARI ÖDEMESİ KAÇ TL, NE KADAR OLUR?

Kampanyadan yararlanan kişilerin 36 ay vadeli 45 bin TL kredi çekmeleri durumunda aylık taksit ödemesi 1.906,63 TL olarak gerçekleşecek.