Survivor 2014 ve 2015'de mücadele ederek 2 kez şampiyon olan Turabi Çamkıran, sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiriyor.

Survivor'ın unutulmaz isimlerinden olan Turabi Çamkıran sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Zaman zaman kadınlarla iddialı pozlar paylaşan Turbo Turabi bu pozlarla gündeme geliyor.

Survivor Turabi'den olay yorum: ''Burada kimse bakire ölmez...'' - Resim: 1

Tangalı kadınlarla havuz pozları tepki çekince "Başkalarının namusuna dil uzatanlar, genelde en namussuzları çıkıyor. O da ayrı bir konu. Hadi hadi tamam sizden başka namuslusu yok bu dünya da. İnandım. Hepiniz o kadar masum, hepiniz o kadar iyisiniz ki sanarsın cehennemde bir tek ben yanacağım. Hastayım buraya gelip kötü yorum yazanların düzgün insan ayaklarına. Yani kısacası SA NA NE! Bi bitmediniz be…" diyerek sinirlenen Turabi bu sefer yorumuyla olay oldu.

Survivor Turabi'den olay yorum: ''Burada kimse bakire ölmez...'' - Resim: 2

The Challenge hastag'iyle paylaşıp yapan Turabi, paylaşımına "Burada kimse bakire ölmez, hayat herkesi s...r" yazdı.

The Challenge yarışmasında yarışan Survivor Turabi'nin notunu görenler "Haklısın" ve "Saçma sapan yorumlar" diyerek ikiye ayrıldı.

Survivor Turabi'den olay yorum: ''Burada kimse bakire ölmez...'' - Resim: 3

Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman gelen kötü yorumlara sitem etti Yalı Çapkını'nın Pelo'su Buçe Buse Kahraman gelen kötü yorumlara sitem etti

Survivor Turabi'den olay yorum: ''Burada kimse bakire ölmez...'' - Resim: 4