Survivor yarışmasında ününe ün katan Aycan Yanaç, paylaşımlarıyla yürekleri hop indirip hop kaldırdı. Birbirinden ilginç yorumlar alan Survivor Aycan, gündemi sallayıp geçti ve adeta severlerini yaktı. Fiziğini bir kez daha konuşturan Aycan, akılları başlarından aldı götürdü.

Acun Medya tarafından TV8 ekranlarında yayınlanan ve Survivor yarışmasında şöhret olmuştu.. Yarışmadan sonra hayatı bambaşka bir yönde evirilen Aycan, sosyal medya üzerinden bir paylaşımlarda bulunarak herkesi şok etti! İşte merak edilen tüm detaylar...

survivor-aycan-yanac_1

Yalnızca kabiliyetiyle değil güzelliğiyle de adından söz ettiren Aycan Yanaç, son paylaşımıyla ilgi odağı oldu.

Beyaz straplez bir bluz tercih eden Yanaç'ın paylaşımına ''Bu güzellik insanı öldürür'' gibi övgü dolu yorumlar yapılırken, bazı takipçileri ise eski Survivor yıldızının artık mesleğiyle gündeme gelmesi gerektiğini söyledi.

survivor-aycan-yanac_2

Çene hattını belirginleştiren Aycan Yanaç, botoks yaptırdığı anları da takipçileriyle paylaşmıştı.

Survivor'ın 2022 sezonundan kendi isteği ile ayrılan Aycan Yanaç, Acun Ilıcalı'yı kızdırmış, Ilıcalı ''Kimseyi zorla tutmuyoruz'' diyerek güzel futbolcunun yarışmadan çekildiğini açıklamıştı.

survivor-aycan-yanac_3

Kocasının bilgisayarına bakan kadın, gördüğü videolar nedeniyle yıkıldı Kocasının bilgisayarına bakan kadın, gördüğü videolar nedeniyle yıkıldı

Almanya doğumlu Aycan Yanaç, bir dönem profesyonel olarak futbolla ilgilendi. Milli formayla sahaya çıkan Yanaç, Bosna Hersek ile karşı karşıya geldi.

2020 yılında katıldığı Survivor ile tanınırlığını arttıran Aycan yanaç'ın kariyerini ne yöne çevireceği ise henüz netlik kazanmadı. Takipçileri, Yanaç'a oyunculuğun çok yakışacağını sık sık dile getiriyor.

survivor-aycan-yanac_4

survivor-aycan-yanac_5

survivor-aycan-yanac_6