Sosyal medyadan yaptığı erotik paylaşımlar sayesinde kısa sürede ünlenmeyi başaran fenomen isim Francia James yine sınırları zorlayan bir paylaşımı imza attı. Geçtiğimiz aylarda bir alışveriş merkezine üzerinde herhangi bir kıyafet olmadan kurşun asker üniformalı vücut boyasıyla giden James yine şaşırtmadı. Bu kez James ikonik kurşun asker boyalarıyla çırılçıplak bir taksiye bindi.

32 yaşındaki sosyal medya fenomeni Francia James cesur paylaşımları sayesinde geniş bir hayran kitlesine ulaşmıştı. Fenomen isim sık sosyal medya hesabından iç çamaşırlarıyla halkın arasına katıldığı anları paylaşarak onların tepkilerini gösteriyor. Metro, otobüs ve alışveriş merkezinin sonrasında James bu kez bir taksiye çırılçıplak bindi. Şoförün şaşkın bakışları altında James istediği yeri tarif etti.

SOSYAL MEDYA TRENDİNE UYUM SAĞLADI

Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu dekolteli elbisesiyle olay oldu! Fiyatını duyanlar çok şaşırdı Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu dekolteli elbisesiyle olay oldu! Fiyatını duyanlar çok şaşırdı


Sadece vücut boyasıyla bir taksinin kapısını açarak binen James, kurşun asker görüntüsünün ‘No Nut November’ trendinin bir parçası olduğunu söyledi. Daily Star’a konuşan James, “Erkeklerin seks yapmaktan veya kendilerine dokunmaktan kaçınmaları gereken No Nut November adlı bir internet trendi var. Kadınların cinsel obje olarak görülmemesi gerektiğini savunuyor” dedi.