Rita Ora yaptığı açıklamalar ve seçtiği sahne tarzlarıyla oldukça adından söz ettiren bir isim...

ANTRENMAN FOTOĞRAFLARINI PAYLAŞTI


İngiliz şarkıcı Rita Ora hem şarkılarıyla hem de özel hayatıyla adından söz ettiriyor. Fit görünümü ve cesur tarzıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı bu defa son pozlarıyla olay oldu.

Şarkıcı son olarak sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla gündeme geldi. 16,1 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından antrenman yaptığı fotoğraflarını paylaştı.

Rita, paylaşımın altına 'Bu o gönderilerden biri... egzersizler ve kahkahalar...' yazdı.  Şarkıcının spor tarzı ise dikkat çekti.

Sırrını anlatan Rita, "Düzenli olarak 40 dakikalık kızılötesi saunalara katılıyorum ve ardından soğuk bir dalış veya duş alıyorum" dedi.

Şarkıcı, panik atakların meydana geldiğinde 'yabancı hissettirdiğini' ancak semptomlarını kontrol altına almak için akupunktur ve diğer Çin tıbbı yöntemlerini kullandığını ekledi.

Rita, sözlerine şöyle devam etti:

"Gerçekten çok kötü bir kaygım var, dürüst olmak gerekirse benim sektörümdeki herkesin kaygısı olduğunu düşünüyorum, bence artık bunun bir sohbete dönüşmesi gerçekten harika ve tıpkı kaygı gibi, diğer günlerden daha iyi günler var, sadece panik atak geçirmek gibi. Artık gerçekten ne zaman geleceğini tanımayı öğrendim. Eskiden kendimi hâlâ yabancıymış gibi hissederdim ve küçük şeyler yapardım, örneğin sinir sistemimde midem var, orada çok fazla akupunktur yapıyorum ve sadece nefes alıyorum ve yaklaşık 20 saat orada yatıyorum. 

Çin tıbbını seviyorum, birçok farklı yöntemi deneyip bir araya getiriyorum, sadece tek kişilik bir şey değilim.'"