banner232

Meral Akşener ve Doğu Türkistanlı'ya saygısızlık! TBMM TV canlı yayını kesti

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin TBMM'deki grup toplantısında önemli açıklamar yaptı. Doğu Türkistanlı bir kadını kürsüye çıkardığı anlarda televizyonlar canlı yayını kesti. Kürsüye çıktığı ve konuşmasına başladığı sırada TBMM TV'nin de yayını kestiği görüldü.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin grup toplantısında gündemi değerlendirdi.

Akşener, grup toplantısı esnasında kürsüyü Doğu Türkistanlı bir kadını devrettiği sırasda TBMM TV'nin de aralarında bulunduğu televizyon kanalları canlı yayınını kesti.

TBMM TV YAYINI KESTİ!

Her siyasi partinin grup toplantısını dakika dakika canlı yayınlayan TBMM Tv ise saat 10:15 sıralarında başlayan İYİ Parti grup toplantısı canlı yayınını başladıktan yaklaşık 15 dakika sonra kesti.

DOĞU TÜSKİSTANLILAR NELER YAŞIYOR?

Çin'in Doğu Türkistanlılar üzerindeki zulmü ve Türkiye ile Çin arasındaki "suçluların iade anlaşması" gündemdeki yerini hala koruyor. Doğu Türkistanlılar aileleri ve yakınlarına ulaşmak için İstanbul'daki Çin Başkonsolosluğu önündeki bekleyişini sürdürürken, iade anlaşması nedeniyle de endişeleri gittikçe artıyor.

Güncelleme Tarihi: 27 Ocak 2021, 11:21
YORUM EKLE

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.