İşindeki başarısı kadar, özel hayatıyla da gündemde adından sıkça söz ettiren ünlü şarkıcı Sinan Akçıl, daha önce oyuncu Burcu Kıratlı ile 2 kez evlenip boşanmasıyla uzun süre konuşulmuştu.

Fenomen Danla Bilic'in YouTube programına katılan Sinan Akçıl, programda evlilik ve imama nikahı konusunda ilginç itiraflarda bulundu. Başarılı şarkıcı imam nikahını çok sevdiğini ve 4 kez evlilik yaptığını söyledi.

sinan-akcil-dugunnikah

"Doğru evet"
Danla Bilic'in "Çok inançlı biriymişsin, böyle bir bilgi edindim" sözlerine Sinan Akçıl "Doğru evet, Umre yaptım" sözüyle karşılık verdi. 

Fenomenin "İmam nikahı bağımlılığı nedir? sorusuna ise Sinan Akçıl "Evet severim. Severiz kardeşim öyle işleri. Karşımdaki insana imam nikahından önce 'Sen benim için artık başka bir mertebedesin derim' dedim yani." dedi ardından ekledi:

sinanakcil_321525797_117052111252915_7346217983175153360_n

"4 tane eşim var"
"Ona bakarsan 4 tane eşim var. 'Boş ol' diyemedim ki. Konuşmuyorlar benimle. Yüzüne karşı 3 kere 'Boş ol' demen lazım. Şimdi söyleyebilirim. 12 kere diyebilir miyim?"

12 kez "Boş ol" dedi
Ünlü şarkıcı şaşırtan sözlerinin ardından ekran karşısında imam nikahıyla evlendiği 4 kişiyi ima ederek 12 kez "Boş ol" kelimesini kullandı. "Böyle oluyor mu bilmiyorum, Dinimize uygun mu bu? Bilmiyorum" diyen Akçıl, yeniden evlilik konusuna da yeşil ışık yaktı.

Ünlü şarkıcı daha sonra sosyal medya hesabından söylediklerinin şaka olduğu ve amacının kimseyi kırmak olmadığını belirten bir açıklama yayınladı.

dininikahh