Simpsonlar'ın Kahramanmaraş mesajı bambaşkaymış! Duyanlar 'eyvah eyvah' deyip dehşete düşecek

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ve Elbistan merkezlerinde meydana gelen depremler 10 ili etkiledi. Başta Kahramanmaraş olmak üzere Adana, Gaziantep, Kilis, Malatya, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Şanlıurfa ve Diyarbakır’da da hissedildi. Bölge artçılarla korku dolu günler yaşamaya devam ederken Simpsonlar’ın depremi önceden bildiği iddia edildi.

İlgili çizgi filmde deprem ele alınmazken, bir bölümde Türk bayraklı bir geminin görülmesi ve Kahramanmaraş'ın net ifadesi iddiaların çıkış noktasını oluşturdu.

Konu olarak paylaşılan videoda Bart ve Lisa Simpson, araç kullanırken kaza geçirip denize düştüler.

Geminin Türk bayrağı olduğu ortaya çıktı ve kaptan "Kuzeyin Bir Yeri" dizisinin DVD'sini Kahramanmaraş'a göndermesi gerektiğini söyledi.

Devamında deprem ve deprem yardımı ile ilgili bir açıklama yok.

Beyaz TV Nevar Ne Yok kanalının konuk araştırmacısı ve yazarı Mustafa Kurnaz, herkesi şoke eden bir detayı anlattı. İşte açıklama...

Depremin olduğu gün çocuklarla ilgili uyarıda bulundum. Çünkü 99 depreminden sonra çok sayıda çocuk kayboldu.

Akrabalar tarafından çok sayıda çocuğun kayıp olduğu bildirildi. Burada çok önemli bazı bilgiler verilmektedir.

FBI raporunda bir adadan bahsediliyordu. Epstein Adası var. Burada başka haberler de var. Ada sapıklarla dolu. Acaba bu Maraş bizim Kahramanmaraş'ımız mı?

Acaba bu bahsedilen Maraş, Kıbrıs'taki Maraş mı? Burada bahsi geçen sembol dilinde de çocuklardan elde edilen bir madde var.

Bu maddenin ismi 'adrenakrom'dur. Bu doğal bir adrenalindir.

Bu belli ritüeller dairesinde insanların kendi kanına enjekte ettiği sıvıdır. Bu da 9-14 yaşlar arasındaki çocuklardan elde edilir.

Piyasada alımı satımı yasaktır. El altından satılıyor. Bu sıvının ilk yakalandığı yer Kıbrıs'taki Maraş'tır. Eski bir Mısır ritüelidir.

Editör: Mine Kirik