Sıcak Kafa 1. sezon 8 bölüm tamamını Netflix üzerinden full izle halinde tek parça olarak izleyebilirsiniz.

Sıcak Kafa dizisinin 1. Sezonu Netflix üzerinden 8 bölüm halinde yayınlandı. Sıcak Kafa dizisinin 1. Sezon 88 bölüm ile full tek parça halinde Netflix’de.

Afşin Kum’un ayı adlı kitabından uyarlanan Sıcak Kafa dizisi Netflix’te yayına girdi. 2 Aralık 2022 Cuma günü yayına giren Sıcak Kafanın konusu "İletişim yoluyla yayılan bir salgının pençesindeki distopik bir dünyada, hastalığa bağışıklık kazanmış olan dil bilimci Murat Siyavuş acımasız bir kurumun hedefi hâline gelir. Herkesten gizlediği bu durumun fark edildiğini ve arandığını öğrenen Murat, saklandığı kurtarılmış bölgeden kaçmak ve yangınlar içindeki İstanbul'un gizemli dehlizlerinde hastalığın ona mirası olan "sıcak kafa"sının sırrının peşine düşmek zorunda kalır." şeklinde geçiyor

SICAK KAFA ÜCRETSİZ NEREDEN İZLENİR?

Sıcak Kafa 1. sezon, 2 Aralık Cuma günü 8 bölüm halinde Netflix üzerinde yayımlandı. Netflix kullanıcıları bu tarihten itibaren 1. Sezonunun tüm bölümleri izlemek için harekete geçti.

Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa full HD izle! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa tek parça izleme linki! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa full HD izle! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa tek parça izleme linki!

SICAK KAFA OYUNCULARI

Osman Sonant
Hazal Subaşı
Şevket Çoruh
Haluk Bilginer
Tilbe Saran
Gonca Vuslateri
Özgür Emre Yıldırım
Barış Yıldız
Arda Anarat
Furkan Kalabalık
Kubilay Tunçer
Erdem Akakçe
Şebnem Hassanisoughi
Cüneyt Uzunlar
Zerrin Sümer
Hakan Gerçek
Feriha Eyüboğlu

SICAK KAFA 1. SEZON 8 BÖLÜM NETFLİX İZLE