Cumartesi akşamları izleyicilerle TRT1 ekranında buluşan Gönül Dağı dizisi'nin yayınlanan 57. bölüm fragmanında Meryem ve Rıfat'ın düğün hazırlıklarına başladığı ancak Meryem'in düğün öncesi Rıfat'ı terk ettiği görüldü. Dizinin hayranları Meryem'in diziden ayrılıp ayrılmadığını merak etmeye başladı.

Yapımcılığını Köprü Film'in üstlendiği ve 17 Ekim 2020 tarihinde TRT 1'de yayınlanan Gönül Dağı, herkesin gönlünde taht kurdu.

Dizinin başrollerinde; Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk ve Hazal Çağlark yer alıyor.

Gönül Dağı dizisinde Meryem karakterine hayat veren ve sonradan diziye dahil olan Sevilay Gültekin, herkesin sevdiği bir isim haline geldi.

Dizide gözleri görmeyen Meryem ile Rıfat'ın hikayesi herkesi etkilemişti. Ancak Meryem'in gözleri açıldıktan sonra Rıfat'a olan tavrının değişmesi seyircileri epey kızdırdı.

gonul-dagi-meryem-diziden-ayriliyor-mu

Mayem göz ameliyatı olduktan sonra görmeye başladı, ancak Rıfat'ın ameliyat için babasının kafesini satmasından hoşlanmadı ve yabancılaşmaya başladı. Rıfat'la evlenmek istemeyen Meryem'in 57. bölümde Rıfat'tan ayrıldığı görülüyor.

Meryem-Rıfat çiftinin ayrılmasının ardından Meryem'i oynayan Sevilay Gültekin'in diziden ayrılıp ayrılmayacağı merak konusu oldu. Bu ayrılığın diziye nasıl yansıyacağı henüz belli değil. Sevilay Gültekin'in diziye veda edip etmeyeceği ilerleyen bölümlerde belli olacak.

Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde rol arkadaşı netleşti! İlk fotoğraf geldi Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinde rol arkadaşı netleşti! İlk fotoğraf geldi

gonul-dagi-meryem-ayrilik-haberi

(Kaynak: Kanal Maraş)