O ses Türkiye yarışmasıyla ekranlarda görünmeye başlayan Serel Yereli paylaşımları ile beğeni topluyor.

Serel Yereli, dün sosyal medya hesabında paylaştığı hikayesinde "fotoğraflarımın çoğunu sildim, azı kaldı" demişti. Daha dikkatli yaşamak istediğini söyleyen Yereli, sırt dekolteli elbisesiyle yaptığı paylaşımına beğeni yağdı.

Tarkan'ın yılbaşı programı için istediği ücret dudak uçuklattı Tarkan'ın yılbaşı programı için istediği ücret dudak uçuklattı

Serel Yereli kimdir? 

19 Nisan 1995 tarihinde İzmir, Göztepe’de ailesinin tek çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Tam adı Buse Serel Yereli’dır. Babası eski milli hetbolcu Serdal Yereli’nin hentbol federasyonu başkanlığındaki görevinden dolayı çocukluğu değişik ülkelerde geçmiştir. Babası 2011 yılında Serel Yereli henüz 16 yaşındayken ani kalp krizi ile hayatını kaybetti. 
Londra‘da müzikal oyunculuk eğitimine ortaokul yıllarında başlayan güzel oyuncu Grease, Mamma Mia, Bruleskue müzikallerinde başrol olarak yer almıştır. Serel Yereli hâlâ Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümünde okumaktadır.

Serel Yereli göğüs ve sırt dekolteli pozları ile olay oldu - Resim: 9

Serel Yereli, küçük yaşlarda iken Bilim Çocuk Şenliği kapsamında Uzay Gemisi adlı çalışma ile TUBİTAK tarafından ödül almıştır. Anaokulundayken TÜBİTAK tarafından düzenlenen bir yarışmada “Serel’in Uzay Gemisi” adlı projesi ödül kazanmış.

Serel Yereli, 2012 yılında O Ses Türkiye yarışmasına katılmış ve yarışmada şarkıcı Shakira‘nın Whenever Whenever şarkısı seslendirmişti. Yereli, ilk turda elendi.

Serel Yereli İngilizce, Fransızca, İtalyanca ve İspanyolca olmak üzere 4 dil bilmektedir.

Craft Atölye bünyesinde oyunculuk eğitimleri alan Yereli, daha sonra oyuncu Bahar Kerimoğlu‘ndan da oyunculuk eğitimi aldı.

2016 yılında Kanal D ekranlarında seyircisiyle buluşan ve yönetmenliğini Mehmet Ada Öztekin‘in yaptığı “Bodrum Masalı” adlı dizisinde 'Alara' karakterine hayat verdi. 

Sosyal medya, hesabında 472 bin takipçisi olan Serel Yereli'nin tüm paylaşımlarına adeta beğeni yağıyor. 

Serel Yereli göğüs ve sırt dekolteli pozları ile olay oldu - Resim: 8

Serel Yereli göğüs ve sırt dekolteli pozları ile olay oldu - Resim: 7

Serel Yereli göğüs ve sırt dekolteli pozları ile olay oldu - Resim: 1