Selahattin Paşalı dizi setlerini çok özledi, geri dönüş muhteşem olacak. Ünlü oyuncu Paşalı, Star TV'nin yepyeni dizisiyle el sıkıştı. O dizi ise Netflix projesinden uyarlanacak.

Babil, Kalp Atışı gibi dizilerde boy gösteren Selahattin Paşalı, ilk çıkışını Aşk101 dizisi ile yapmış ve en son Netflix Pera Palas'ta Gece Yarısı'da rol almışdı. Başarılı oyuncu dizideki performansıyla beğeni topladı.

Ben Bu Cihana Sığmazam'dan Kurtlar Vadisi'ne cuk oturan transfer! Kan tutarsa Kurtlar Vadisi bambaşka bir hal olacak Ben Bu Cihana Sığmazam'dan Kurtlar Vadisi'ne cuk oturan transfer! Kan tutarsa Kurtlar Vadisi bambaşka bir hal olacak

Selahattin Paşalı, iş ve özel hayatında öne çıkmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda baba olan oyuncu için yeni bir proje duyuruldu. Oyuncu bu sezon birçok proje için teklif aldı ve OGM Pictures ile anlaştı.

Dizi gazetecisi Birsen Altuntaş'ın aktarımına göre; Selahattin Paşalı, Star TV'de yayınlanacak olan Ömer dizisinde rol alacak. Yönetmenliğini Cem Karcı'nın üstlendiği proje, Netflix dizisi Shtisel'den uyarlanıyor.

Dizinin yakında vizyona girmesi bekleniyor ancak çekim tarihinin bir süre ertelendiği söyleniyor.