Otomobil, İETT otobüsüyle çarpıştıktan sonra sürücü direksiyon hakimiyetini kaybetti ve araç ormanlık alana uçtu. Araba kaza sonrası hurdaya dönerken sürücü yaralandı. Öte yandan aracın satılık olduğu fark edilirken kazada aracın hasar almayan tek yerinin “satılık” yazısı olması da dikkat çekti.

Sultangazi-Arnavutköy yolu Yol Bakım Şefliği mevkiinde saat 17.00 sularında feci bir trafik kazası meydana geldi. Kazanın ardından ortaya çıkan bir detay ise herkeste şaşkınlık yarattı. İddiaya göre, S.T. yönetimindeki otomobil, İETT otobüsü ile çarpıştı. Çarpışma sonrasında savrulan otomobil, yol kenarındaki koruma demirlerini aşarak ormanlık alana uçtu.

1-445

SÜRÜCÜ YARALANDI

Kazada otomobilde bulunan S.T. yaralandı. Yaralı sürücüye ilk müdahale o esnada yoldan geçen diğer vatandaşlar tarafından yapıldı. Yaralı, kısa sürede olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kazadan hemen sonra yaşanan panik anları ve yaralının sedyeyle ambulansa bindirildiği anlar ise cep telefonu kamerası ile görüntülendi.

Yana yakıla arıyorlar... Hem öğretmen hem polis maaşlarını solladı! Yana yakıla arıyorlar... Hem öğretmen hem polis maaşlarını solladı!

2-263

HURDAYA DÖNDÜ! GERİYE "SAHİBİNDEN SATILIK" YAZISI KALDI

Kaza sonrasında ormanlık alana uçan otomobil kullanılamaz hale geldi. Hurdaya dönen araca yapıştırılan "sahibinden satılık" yazısı ise dikkat çekti. Otomobil polis çekicisi ile otoparka çekildi. (İHA)