Fırından aldığı ekmeğin içerisinden sigara izmariti çıktı!

Denizli'de fırından aldığı ekmek içinde sigara izmariti çıktığını belirten bir şahıs bunu sosyal medyada paylaştı. Paylaşımın altına firmanın müdürü olduğunu belirten bir kişi, "hiç bir şubemizde sigara içilmez dedi.

Fırından aldığı ekmeğin içerisinden sigara izmariti çıktı!
banner150

Edinilen bilgiye göre, denizlininanneleri isimli sosyal medya grubunda paylaşılan bir fotoğrafta ekmeğin içinden sigara izmariti çıktığı belirtildi. Paylaşımda Denizli'de bir fırından aldığı ekmeğin içinden sigara izmariti çıktığı belirtildi.

Paylaşımın altına yazılan yorumların altına, firmanın müdürü olduğunu belirten bir kişi "Arkadaşlar merhaba firmanın müdürüyum şimdi üzülerek bazı yorumları okuyorum. Bizim hiç bir şubemizde sigara içilmez bunu tespit eden arkadaşımız benimle irtibat kurabilir.

Bizler Denizli'nin en eski fırın imalatçılarindan olup hijyen kurallarına ne kadar dikkat ettiğimiz herkes tarafından takdir edilmektedir. Bazen insanları karalamak bu kadar basit olmaması lazım." yorumunu yaptı.  

Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2019, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner154

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.