Sadakatsiz dizisi yeni bölüm fragmanı sonrasında Derin'in akıbeti merak konusu oldu. Melis Sezen'in canlandırdığı Yaman karakteri Derin ölecek mi, diziden ayrılıyor mu araştırılıyor.

Sadakatsizlik dizisi Çarşamba gecesi yayınlandı ve 60. bölüm finalini yapması bekleniyor. Geçen ayın reytinglerine kadar devam eden 2. sezon bölümleri yokuş aşağı gitmeye başladı... Hikâye sıkıştırması nedeniyle izleyici ilgisini azaltan ve ekrandaki milyonlarca hayranını toplamaya devam eden güçlü bir yapım olmayı sürdürüyor.

Kanal D’nin entrikalarla dolu dizisinin 53. yeni bölümünde heyecan doruğa çıkacak. Asya’nın intikam planlarını devreye sokmasının ardından, Volkan’ın Derin’i öldürme girişimi fragmana yansıdı. Ancak senaristlerin gerçekten Derin karakterini öldüreceğine kimse ihtimal vermiyor.

Melis Sezen’in başarıyla canlandırdığı Derin karakteri, küvette duş alırken, eşi Volkan tarafından suyun içine itilerek ve zorla suda tutularak ölüyor… Ancak bu sahneyi rüya veya hayal olarak değerlendiren Sadakatsiz hayranları, inandırıcı olmadığını belirten yorumlar yaptı.

sadakatsiz-derin-olecek-mi

Gül Masalı 1. bölüm izle tek parça! Gül Masalı ilk bölüm izle! Gül Masalı birinci bölüm full izle! Gül Masalı 1. bölüm izle tek parça! Gül Masalı ilk bölüm izle! Gül Masalı birinci bölüm full izle!

Volkan, Derin’i öldürecek mi? İşte bu sorunun yanıtını Çarşamba akşamı alabileceksiniz. Sosyal medyada ise “Rüyadır, Derin ölürse dizi biter” diye yorum yapan birçok izleyici bulunuyor. Derin karakterinin ölmesinin hikayenin gücünü zayıflatacağını ifade eden izleyiciler, senaristin bunu heyecan olsun diye yaptığını düşünüyor.

Asya’nın intikam moduna geçmesi de dizi hayranlarının heyecanını biraz daha artıran unsur oldu. Volkan ve Derin’den intikam almaya karar veren Asya bu kez hiç olmadığı kadar acımasız bir plan yapacak. Asya’nın planı sonunda Volkan, Derin’i öldürecek mi? İşte bu sorunun yanıtını merak edenler 23 Mart Çarşamba akşamı saat 20.00’da Kanal D’nin başına geçecek.