Kimlik numarası üzerinden başvuru yaparak ödeme alacak kişilere, uygun faizlerle kredi verileceği kesinleşti. Banka hesabı olan kişiler Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden başvuru yaparak ödeme alabileceklerdir. Yapı Kredi Bankası ve Akbank üzerinden nakit kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka müşterisi olması durumunda ödemeleri hemen hesaplara atabileceklerdir. Yapı Kredi Bankası ve Akbank nakit kredi kullanmak isteyen kişiler için 5 dakika içinde sonuç almaktasınız. 

TC KİMLİK İLE ÖDEME HABERİ 
TC kimlik ile başvuru yapacağınız bu iki bankadan bazı şartlara uygun olmanız durumunda ödeme alacaksınız. TC kimlik ile başvuru yapacak olan kişilere, 5 dakika içinde sonuç vereceklerdir. TC kimlik ile başvuru yaparak ödeme almak isteyenler, kimlik numarası üzerinden yapılan sorgulama ile birlikte, kredi ödemelerini hesaplarına atabileceklerdir. TC kimlik ile başvurusunu yaptıktan sonra kredi notu 1200 ve üzerinde olan herkes, değerlendimeye girecektir. 

SMS İLE BAŞVURU
SMS ile bu iki banka üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Akbank SMS ile başvuru için KREDİ TC KİMLİK Yazarak bu mesajı 4425 numarasına mesaj atmanız yeterlidir. Yapı Kredi Bankası SMS ile başvuru için Bireysel TC KİMLİK Aylık Gelir ve Doğum Tarihi yazarak 4411 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde kredi başvurusu yapacaksınız ve başvuru şartlarına uygun olan kişilere hemen sonuç verilmektedir. Akbank ve Yapı Kredi Bankası SMS ile onay alan kişiler, en yakın banka şubesine gidebilir ve buradan kredi kullanabilirler. 

Editör: Serkan KARAASLAN