Göreve gelir gelmez “birbirinden garip törenler” düzenleyen, polemikler, ucuz şovlar, yandaşlara ihale ve konserlerle yönetmeye çalıştığı milyonluk şehri hizmete hasret bırakan AKP’li KMBB Başkanı Hayrettin Güngör, geçtiğimiz günlerde sözde hizmete açtığı Tevik Kadıoğlu Köprülü Kavşak'ın balonu patladı.

Tevfik Kadıoğlu belirlenen günde bitecek diye birbirinden ilginç şovlara imza atan ve bir türlü çözüm üretemeyen KMBB, işbilmezliğini algı ve PR belediyeciliği ile perdeleme peşine düştü.

Her fırsatta 'gününde bitirdik' yalanlarına sığınmaları ise bu durumun en somut örneği olarak karşımıza çıktı.

AKP'li KMBB yönetimi iş bilmezliğinin yanı sıra Fatih Mehmet Erkoç döneminde yapımına başlanan projelere de çökmekten geri durmuyor.

Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşak reklamı için para basan KMBB Başkanı Hayrettin Güngör, yine rezil oldu. Bölgedeki kaldırımları yapmadan ve yarım yamalak asfalt dökümüyle adeta milli bayram niteliğinde açılış yapan Güngör ve ekibi bugün köprülü kavşağı trafiğe kapattı.

ESNAF MAĞDUR

Tevfik Kadıoğlu Köprülü Kavşağı yapımı sırasında onlarca esnaf mağdur olmuşken, kaldırımları yapılmadan hizmete açılan kavşak için yapım çalışmalarına devam edilmesi için trafiğe tamamen kapatıldığı görüldü.