Galatasaray sahasındaki maçta Alanyaspor karşısında yıldızları Mertens ve Icardi ile 2-0'ı buldu. Boey'in kırmızı kartın kartından sonra konuk ekip, Balkovec ve Ahmed Hassan'ın golleriyle beraberliği yakaladı. Abdulkerim'in de atılmasıyla maçı 9 kişi tamamlayan sarı-kırmızılı takımda puan kayıpları 3 haftaya çıktı.

Her maç sonrası Beyaz TV ekranlarında ünlü yorumcuların da bulunduğu Derin Futbol programında müsabakaya yönelik birbirinden ilginç tesptilerde bulunuldu.

RASİM OZAN'DAN GÖNDERMELİ TEPKİ

Galatasaray cephesi, maçın sonunda hakem Ali Palabıyık'a yoğun ve sert eleştirilerde bulunurken ünlü spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı da isyana katılanlar arasında yer aldı.

YAYINA ELİNDE ADALET TERAZİSİYLE ÇIKTI

Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programına elinde adalet terazisiyle çıkan ünlü isim, "Adalet adına sesleniyorum! Bakalım Ali Palabıyık bu kantardaki kilon mu daha ağır yoksa bu dosyan mı daha ağır? Sen o düdüğünü asacaksın Ali Palabıyık… Eğer bu ülkede Galatasaray diye bir kulüp varsa o düdük asılacak… Gerekirse Galatasaray ligden çekilmeyi bile düşünmeli" ifadelerini kullandı.