Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa full HD izle! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa İZLE! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa,  Şirin Giobbi, Levent Kol, Emine Sergen Kazbek olduğu çizgi filmdir. Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmini izlemek isteyen film tutkunları, Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa full HD izle! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa tek parça izleme linki! şeklinde Google ve Yandex gibi motorlarında arama yapıyorlar. İşte, Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa full HD izle! Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa tek parça izleme linki!

RAFADAN TAYFA: GALAKTİK TAYFA FULL HD İZLE!

Türk yapımı çizgi filmi Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa yeni filmiyle sinemaseverlerle buluştu. Arama motorlarında Rafadan Tayfa: Galaktik Tayfa filmini izlemek için sürekli araştırma yapılıyor.

RAFADAN TAYFA: GALAKTİK TAYFA OYUNCU KADROSU

Oyuncular: Emine Sergen Kazbek, Şirin Giobbi, Yağmur Sergen

Akın, astronomi kulübünün en parlak üyelerinden biridir. Yörüngemize yerleşmiş olan bir uzay gemisi keşfeden Akın, bu keşfiyle dünyanın gündemine oturur. Hayri de keşfin yapılmasına katkı sağlamıştır ve bu onun ufak da olsa şöhret kazanmasını sağlar.

RAFADAN TAYFA: GALAKTİK TAYFA KONUSU

Astronomi kulübünün en parlak üyelerinden Akın, yörüngemize yerleşmiş bir uzay gemisi keşfeder ve bir anda dünyanın gündemine oturur. Uzay gemisi ile ilgili birçok haber yayınlanıp sayısız teori ortaya atılırken keşfin yapılmasında az da olsa parmağı olan Hayri de ufak bir şöhret kazanmıştır. Hayri’nin gazetelerde yayınlanan fotoğrafları hiç beklenmedik bir kişinin dikkatini çeker; geminin gerçek sahibinin, yani bir uzaylının… Bu gizemli ama sevimli uzaylı, Hayri’yi bulmak ve onu kendisine yardım etmesi için ikna etmek zorundadır. İstanbul’un bir yakasında yaşayan yüzyıllara uzanan tanışıklığın son temsilcisine ulaşmalıdır. Uzaylı, kader arkadaşını bulmak için yola çıkarken peşinde niyetleri hiç de iyi olmayan bir grup insanın olduğundan habersizdir.

RAFADAN TAYFA: GALAKTİK TAYFA TEK PARÇA İZLEME LİNKİ!