Prime Video hemen izle! Prime Video nasıl ilenir ve ücretli midir? Peki Prime Video'dan hangi diziler yayınlanacak sorularının cevabına haberimizden ulaşabilirsiniz. Peki, Prime Video üyeliği nasıl yapılıyor ve ayda kaç TL ödeniyor? İşte Prime Video hakkında tüm merak edilenler...

Prime Video hakkında merak edilenleri Prime Video nedir, Prime Video kaç para, Prime Video abonelik nasıl, Prime Video ne kadar, Prime Video paralı mı? Prime Video ücret ne kadar, Prime Video aylık abonelik fiyatı detayları için haberimizi okuyabilirsiniz.

PRIME VIDEO NEDİR? PRIME VIDEO KAÇ PARA, PRIME VIDEO FİYATI

Prime video üyeliğinizi gerçekleştirdikten sonra 30 gün boyunca ücretsiz olarak dizi ve filmleri istediğiniz zamanda ve istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. Prime videoyu telefonunuza “Google Play Store” ya da “APP Store” üzerinden indirerek kullanabilirsiniz. Prime video ücretinizi ödeyerek sınırsız bir şekilde film ve dizi izleyebilirsiniz.

Prime Video Nedir?
Prime video Amazon’un çevrimiçi film ve dizilerin olduğu bir platformdur. İçerisinde birçok dizi ve filmleri bulunduruyor. Prime video içerisinde kendi orijinal filmleri ve dizileri de mevcuttur. “Kindle Fire” cihazınız varsa eğer seçili olan Prime video yayınlarını çevrimdışıyken de izleyebilirsiniz.

Prime videoya yeni üye olacak kişiler için 30 günlük ücretsiz deneme hakkı sunuyor. Prime videoya kredi kartı ödeme bilgilerinizi girdikten sonra 30 günlük ücretsiz deneme hakkınızı kullanabilirsiniz. “Ücretsiz denemeye başlatın” yazısına tıkladıktan sonra amazon kullanıcıysanız, e-posta ve şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Eğer amazon prime video üyesi değilseniz yeni hesap oluşturarak amazon prime videoya üyeliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Prime video ücreti aylık 7,90 TL’den başlıyor.

Prime Video Üyesi Nasıl Olunur?

Prime video üyesi olabilmek için “Prime Video” internet sitesinden, www.primevideo.com web adresinden ya da cep telefonunuza Google Play Store, APP Store indirerek “prime video” uygulamasına üye olabilirsiniz.

Aynı zamanda “Prime videoya” üye olduktan sonra “Prime Gaming” ile ücretsiz bir şekilde oyun oynayabilir ve “Twitch” aboneliği hakkına sahip olabilirsiniz. Prime video platformu üzerinden, istediğiniz her yerde dizi ve filmlerinizi izleme hakkına sahipsiniz.

Prime Video MYTV Nasıl Kullanılır?

Prime video MYTV kullanabilmek için, giriş yapacağınız cihaza Google Play Store veya APP Store üzerinden “Prime Video” uygulamasını indirmeniz gerekir. Prime video uygulamasını indirdikten uygulamayı açın ve ardından “Amazon Prime” veya “Prime Video” hesabınızla e-posta adresinizi ve şifrenizi yazarak giriş yapınız. Bir TV dizisini veya filmi seçerek bağlandığınız cihazınızdan izleyebilirsiniz.

Prime video, “1080P Full HD” hem 4K “Ultra HD” hem de “HDR” desteğini “Amazon Prime Video” kullanıcılarına sunuyor.

Prime Video Mobile Edition Nedir?

Prime Video Mobile Edition, belirli ülkelerde harici ortaklar aracılığı ile müşterilere sunulur. Prime Video Mobile Edition kullanımı tek cihaz üzerindendir ve yalnızca mobil cihazlar üzerinden kullanılabilir.

Prime Video Mobile Edition aboneliği bulunan kişilerin yalnızca Android veya iOS'daki Prime Video uygulamasını kullanabilirler.

Prime Video Dilini Nasıl Değiştirebilirim?

Prime video dilinin değişimi www.primevideo.com web sitesi üzerinden ya da Prime Video uygulamasını indirerek dil değişimini yapabilirsiniz.  

Prime video internet sitesinden dil değişimi yapmak için:

  • Öncelikle e-posta ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir.
  • Arından “hesap ve ayarlar” bölümüne giriniz.
  • Hesap ve ayarlar bölümünden dil sekmesi seçeneğini tıklayarak istediğiniz dili seçip değiştirebilirsiniz.

Prime video mobil uygulama üzerinden dil değişimi ise:

  • Prime video mobil uygulamasına giriş yapınız.
  • “Bana özel” bölümüne basınız.
  • Bana özel bölümüne girdikten sonra dil” seçeneğine basarak istediğiniz dili seçebilirsiniz.
  • Prime Video Üyelik İptali Nasıl Gerçekleştirilir?

Prime video üyeliği iptali için prime video internet sitesine e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekir. Ardından “hesap ve ayarlar” bölümüne gelerek “hesabınız” sekmesini seçiniz. “Aboneliği sonlandır” bölümünü seçiniz. Böylece prime video üyelik iptalinizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Prime videoya yeniden üye olmak isterseniz eğer prime video ücretinizi ödeyerek üyeliğinizi aktif hale getirebilirsiniz.