Ünlü oyuncu Pelin Karahan, ''Aslı Şafak ile İşin Aslı'' programında konuk oldu. Ekranlardan uzak olan Karahan, ''Sektöre neden kırıldınız?'' sorusuna yanıt verdi.

Uzun zamandır ekranlardan uzak olan oyuncu Pelin Karahan, katıldığı programda oyunculuk sektörüne dair açıklamalarda bulundu. 

Pelin Karahan, "Genel olarak sektöre ve sektördeki arkadaşlarıma kırıldım diyebilirim. Evlenip, çocuk yapıp bir hayata geçtikten sonra 'Sen artık bir şey yapmazsın', 'Oyunculuk yapmana gerek yok', 'Artık anne oldu, çalışmaz', 'Eşinin durumu da iyi, ihtiyacı yok zaten' gibi bir tavır gördüm!" dedi. 

Çağla Şıkel'in zayıf hali dikkat çekti! Çağla Şıkel'in zayıf hali dikkat çekti!

Ekranlardan uzak olan Pelin Karahan'dan sitem dolu sözler - Resim: 1

Karahan, çocuk doğurmasının ardından kendisine olan bakış açısının değiştiğini şu sözlerle ifade etti: "Ondan çok rahatsız oldum. Ben oyuncuyum. Evet, çocuk doğurdum, emzirmek vs. için bir ara verdim, sonra devam edeceğim. Bu nasıl bir algıdır; eşinin durumu iyi, ihtiyacı da yok"

Ekranlardan uzak olan Pelin Karahan'dan sitem dolu sözler - Resim: 5

İki çocuk annesi olan oyuncu duruma isyan ederek "Ben çalışan bir kadınım, neye ihtiyacım yok? Kadınlar yapıyor, hemcinslerim yapıyor bunu" ifadelerinde bulundu. 

Ekranlardan uzak olan Pelin Karahan'dan sitem dolu sözler - Resim: 8

Karahan sözlerine şöyle devam etti: 

"Seni böyle elemiş gibi görüyorlar. Bunu zaten erkek oyuncu yapmaz sana. O dönemden sonra zaten 'Kıbrıs' dizisine gittim."

"En zorunu seçtim, başka bir ülkede dizi çektim, herkes de gördü"

Ekranlardan uzak olan Pelin Karahan'dan sitem dolu sözler - Resim: 12