Elazığ'da bir kişi, yediği yemeğin parasını ödememek için saçından kopardığı kılları, yemeğin içine koydu. O anlar iş yerinin güvenlik kamerasına yansırken, yaşanan olay, Kemal Sunal’ın rol aldığı Meraklı Köfteci filmindeki sahneyi akıllara getirdi.

Olay, kent merkezinde bulunan Köfteciler Sokağı'ndan bulunan bir dükkanda meydana geldi. İddiaya göre, köfteci dükkanında yemek yiyen bir şahıs, karnını doyurduktan sonra saçından kopardığı kılları yemeğin içine koydu.

İ

Ardından iş yerinde çalışan ustayı yanına çağıran vatandaş, saç çıktığını söyleyerek para ödemeden iş yerinden ayrıldı. Yaptıkları yemekten emin olan iş yeri sahipleri, vatandaşın iş yerinden ayrılmasından sonra güvenlik kameralarını inceledi.

İ1-1

Kazada ölen Ceren'in son görüntüleri ve olay yerinde yardım çığlıkları görüntüsü ortaya çıktı Kazada ölen Ceren'in son görüntüleri ve olay yerinde yardım çığlıkları görüntüsü ortaya çıktı

İş yeri sahipleri, vatandaşın saçından kopardığı kılları yemeğin içine koyduğunu görünce şoka girdi. Olay aynı zamanda Kemal Sunal'ın rol aldığı Meraklı Köfteci filmindeki sahneyi akıllara getirdi.

İ2-1

(KAYNAK:İHA)