Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla CHP'li İstanbul ve Eskişehir ile AK Partili Balıkesir Belediyesi'ni birbirleriyle kıyaslayan Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'a, CHP genel Başkan Yardımcısı ve Kahramanmaraş Miletvekili Ali Öztunç'tan tepki geldi.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, sosyal medya hesabından üç ili birbiriyle su zammı konusunda karşılaştırdı. 

Kahramanmaraş'ı görmezden gelerek, su zammı ile ilgili sosyal medyadan, 3 ili kıyaslayarak paylaşım yapan Bakan Varank'a, CHP'li Öztunç'tan cevap gecikmedi.

Kahramanmaraş'ta cinsel istismar iddiası: Cemiyet Başkanı gözaltına alınıp sonra bırakıldı mı? Kahramanmaraş'ta cinsel istismar iddiası: Cemiyet Başkanı gözaltına alınıp sonra bırakıldı mı?

Bakan Varank paylaşımında, "Bu hafta, CHP'li İstanbul Belediyesinin %25 ZAM, CHP'li Eskişehir Belediyesinin %70 ZAM yaptığı suya; Ak Partili Balıkesir Belediyesi %50'ye varan İNDİRİM yaptı." diyerek Kahramanmaraş'taki suya yapılan zamları görmezden geldi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç ise bu paylaşımı alıntılayarak; "AKP’li Kahramanmaraş Belediyesi de suya % 105 zam yaptı. Gözünüz var görmez kulağınız var duymaz..." dedi.

alitwit456