Başkan Mahçiçek evde karne verdi

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, alışılmışın dışında bir karne günü geçirdi. Başkan Mahçiçek, tedavisi nedeniyle ana dersleri için Milli Eğitim’den eve gelen öğretmenlerle eğitimini devam ettiren Müşerref Kübra'nın karnesini ve takdir belgesini öğrencinin evine götürdü.

Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, alışılmışın dışında bir karne günü geçirerek evde karne verdi. Onikişubat Belediye başkanı Hanefi Mahçiçek, tedavisi nedeniyle evde eğitim gören Piri Reis Ortaokul 7. Sınıf öğrencisi Müşerref Kübra Çokyoksul'un Piri Reis mahallesindeki evine gitti. Başkan Mahçiçek, Milli Eğitim'den öğretmenlerin eve giderek, ana dersleri için Milli Eğitim’den eve gelen öğretmenlerle eğitimini devam ettiren Müşerref Kübra'nın Karnesini ve Takdir Belgesi'ni evinde kendisine verdi. Başkan Mahçiçek'e, Onikişubat İlçe Milli Eğitim Müdürü Akif Bulut ve Piri Reis Ortaokul Müdürü Ali Eroğlu eşlik etti.

Başkan Mahçiçek'in elinden karnesini ve takdir belgesini alan Müşerref Kübra'nın mutluluğu gözlerden kaçmadı. Başkan Mahçiçek'in ileride ne olacaksın sorusu üzerine Müşerref Kübra "doktor olcağım" dedi.

Kaynak: Kanal Maraş
 

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2020, 12:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner117

Adblock Tespit Edildi

Reklamların web sitemize yüklenmesini devre dışı bırakmak için bir adblock tarayıcı eklentisi kullandığınızı tespit ettik.

×

Reklamlardan elde edilen gelir, bu web sitesinde ulaşmaya çalıştığınız kaliteli içeriği sunmamızı sağlar.

Bu sayfayı görüntülemek için, adblock eklenti ayarlarını devre dışı bırakmanızı rica ediyoruz.