Gelecek Partisi'nin Onikişubat Belediye Başkan adayı Muharrem Çevik, 31 Mart yerel seçimleri için hızla devam eden seçim çalışmaları çerçevesinde Tekir Mahallesi'ni ve Tekir Mahallesi Muhtarlığı'nı ziyaret etti.

Tekir Mahallesi'nde gerçekleştirdiği ziyaretlerde, mahalle sakinleriyle bir araya gelen Muharrem Çevik, onların sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini paylaştı. Mahalle sakinlerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını anlamak amacıyla yapılan bu ziyaretler, seçim çalışmalarının önemli bir parçasını oluşturuyor.

Muharrem Çevik'in Tekir Mahallesi Muhtarlığı ziyareti ise mahallenin yerel yönetimine daha yakından temas etme fırsatı sağladı. Mahalle muhtarıyla görüşerek mahallenin mevcut durumu hakkında bilgi alan Çevik, mahalle sakinlerinin taleplerini muhtara ileterek çözüm noktasında iş birliği mesajı verdi.

Ziyaretler sırasında mahalle sakinleriyle samimi bir diyalog kuran Muharrem Çevik, seçim vaatlerini ve projelerini anlatarak mahalle halkının desteklerini talep etti. Tekir Mahallesi'nde yapılan bu ziyaretler, Muharrem Çevik'in yerel yönetimdeki potansiyelini ve mahalle sakinlerine olan yakınlığını vurguluyor.

Muharrem Çevik'in Tekir Mahallesi'nde gerçekleştirdiği bu ziyaretler, Onikişubat ilçesindeki seçim atmosferini hareketlendirirken, mahalle sakinlerinin de adayın projeleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmalarını sağladı. Gelecek Partisi'nin Onikişubat Belediye Başkan adayı Muharrem Çevik, seçim çalışmaları kapsamında mahalle mahalle dolaşarak halkın nabzını tutmaya ve desteklerini kazanmaya devam edecek.