Çevik, Sanayi EsnafıZiyaret Etti

Gelecek Partisi'nin Onikişubat belediye başkan adayı Muharrem Çevik, seçim kampanyası kapsamında ilçenin sanayi bölgesini ziyaret etti. Sanayi esnafının yoğun ilgisiyle karşılanan Çevik, esnafın sorunlarını yerinde dinleyerek çözüm önerileri hakkında bilgi aldı.

Büyük İlgi Gördü

Ziyaret sırasında Muharrem Çevik, esnafın sıcak karşılamasıyla karşılaştı. Esnaf, belediye başkan adayına bölgedeki çeşitli konular hakkında görüşlerini ileterek, çözüm önerilerini paylaştı. Çevik, esnafın taleplerini dikkatle dinleyerek, gelecekte yapmayı planladığı projelerle ilgili bilgiler verdi.

Çevik'e Büyük Destek

Sanayi esnafının gösterdiği ilgi ve destek, Muharrem Çevik'in Onikişubat belediye başkanlığı için büyük bir moral kaynağı oldu. Çevik, esnafın karşılaştığı sorunları çözme ve ilçenin kalkınması için projelerini anlatarak, vatandaşların güvenini kazanmaya çalıştı.

Ziyaret sırasında esnafın karşılaştığı sorunlar ve talepler konusunda bilgi alan Çevik, katılımcı bir yaklaşımla çözüm önerilerini paylaştı. İlçenin gelişimine odaklı projelerini esnafa anlatan Çevik, işbirliği ve dayanışma vurgusuyla Onikişubat'ın geleceğine dair umut verici sözler sarf etti. Çevik, esnaf ziyaretleri kapsamında ilçenin farklı bölgelerindeki esnaflarla buluşmaya devam edeceğini belirtti.

sanayiesnaf (1)

sanayiesnaf (2)

sanayiesnaf (3)

sanayiesnaf (4)

sanayiesnaf (5)

sanayiesnaf (6)

sanayiesnaf (7)

sanayiesnaf (8)

sanayiesnaf (9)