Star TV'de dün ilk bölümü ile ekrana gelen Ömer dizisi sosyal medyada oldukça konuşuluyor. İlk bölümden izleyicilerin beğenisini toplayan dizide Selahattin Paşalı, Gökçe Bahadır, Barış Falay, Merve Dizdar ve Zerrin Sümer başrollerde yer alıyor. Gamze karakterine hayat veren Gökçe Bahadır'ın dizideki filtresiz hali Twitter'da gündem oldu.

Yüzündeki kırışıklıkların filtresiz verilmesi izleyiciler tarafından oldukça hoş karşılandı. Güzel oyuncuya ' Gökçe de bizdenmiş' gibi yorumlar yapıldı.

Ömer'in Gamze'si Gökçe Bahadır dün ilk bölümü yayınlanan dizide gündem oldu. Günümüzde bazı dizilerde oyunculara ekstra filtre uygulanıyor. İzleyiciler oyuncuların kusursuz görüntülerle ekranlarda olmasına alışmıştı. Ömer dizisindeki Gökçe Bahadır'a filtre uygulanmadı. Filtresiz haliyle dikkatleri çeken oyuncu izleyenlerden olumlu yorum aldı.

KIRIŞIKLIKLARIYLA GÜNDEM OLDU
Gökçe Bahadır'ın başrollerden biri olduğu Ömer dizisi dün izleyicinin karşına çıktı. Star TV'de yayınlanan dizi ilk bölümüyle oldukça beğeni topladı. Twitter'da en çok konuşulanlar arasına giren Gökçe Bahadır'la ilgili yorum yağdı.

Melek Mosso'nun estetikli bölgesini duyanlar şaştı kaldı Melek Mosso'nun estetikli bölgesini duyanlar şaştı kaldı

ezgif.com-gif-maker (41)

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI
Gökçe Bahadır Ömer dizisindeki performansıyla izleyicilerden tam not aldı. Selahattin Paşalı ile başrolü paylaşan Gökçe Bahadır, dizide eşinden boşanmış ve çocuklu bir kadını canlandırıyor. Eşinden ayrıldıktan sonra uzun zamandır görüşmediği annesinin evine gelen Gamze'nin hayatı ilgi çekeceğe benziyor.

SOSYAL MEDYADA YORUM VE BEĞENİ YAĞDI

Gamze'nin yüzündeki yorgunluk izleyicileri oldukça etkiledi. Zor zamanlar yaşayan Ömer'in Gamzesi ile ilgili sosyal medyada çok fazla yorum yapıldı. Oyunculuğunun yanı sıra yüzündeki kırışıklıkların da ekrana filtresiz gelmesiyle Gökçe Bahadır gündem oldu. İzleyiciler Bahadır'ın bu halini çok beğendi. İşte o yorumlardan bazıları...

ezgif.com-gif-maker (40)

-Ömer dizisinde Gökçe Bahadır’ı doğallığından dolayı tebrik ediyorum.Yüzünde hiçbir filtre ve makyaj olmadan binlerce seyircinin karşısına çıkması çok iyi.Ekranda şahane gözüküyor!
-Gökçe Bahadır lütfen estetik yaptırma,böyle çok güzelsin
-Gökçe Bahadır'ın kırışıklarını gördükçe mutlu oluyorum, normal insan yüzüne hasret kalmışız resmen

-Gökçe Bahadır’da botoks bile yok, nasıl duru, nasıl doğal, nasıl gerçek. Özgüvene bak ya!
-Her oynadığı dizide filmde kendisine hayran bıraktıran muhteşem oyuncu gökçe bahadır