2011 yılında bir barda kavgaya karışıp, beş sene öncede Beşiktaş’ta trafik kazasında bir polisi öldürdüğü için cezaevinde kalan Rüzgar Çetin, gece hayatına hız kesmeden devam ediyor.

GECE HAYATINA DEVAM EDİYOR rüzgar1

Ünlü yönetmen Sinan Çetin’in vukuatlarıyla adından söz ettiren 37 yaşındaki oğlu Rüzgar Çetin, önceki gece Bebek'te objektiflere yansıdı. Ünlü ismin telefonla konuşması dikkatlerden kaçmadı

Çetin, Bebek Otel'e gireceği sırada patlayan flaşlar karşısında kendisini görüntüleyen gazetecilere, "İyi seneler" dileyerek, hızlı adımlarla otele giriş yaptı.

"ARTIK DURULDUM" 

Aylar önce artık durulduğunu ve yalnızca işleriyle ilgilendiğini söyleyen Rüzgar Çetin, Beyoğlu Asmalımescit’te aldığı yeni bir binanın restorasyonunu yaptırıp, otel olarak hizmete açacağını belirtmişti.rüzgar2

KORONA PARTİSİ 

Geçen kış iş insanı Caner Karaloğlu'nun Yeniköy'deki villasında düzenlediği partiye, yüzlerce kişi katılmış ve pandemi kuralları ihlal edilmişti. Komşuların ihbarı sonrası olay yerine gelen emniyet güçleri, partiye katılan yüzlerce kişiye 930'ar lira para cezası kesmişti.

Partiye katılanlardan biri de ünlü yönetmen Sinan Çetin’in vukuatlarıyla adından söz ettiren oğlu Rüzgar Çetin'di. Çetin, hakkında çıkan haberlere erişimin engellenmesi için harekete geçmişti.

"ZARARA UĞRADIM" 

Çetin, hakimliğe verdiği dilekçede, haberler nedeniyle kişilik haklarının ve itibarının zedelendiğini, maddi ve manevi zarara uğradığını belirtip haberin yayından kaldırılmasını talep etmişti. Mahkeme, kamuoyunu bilgilendirmek için yayınlanan haberin kaldırılma isteğini reddetmişti

MASKESİZ GÖRÜNTÜLENMİŞTİ 

Öte yandan geçtiğimiz sene Çetin'in, koronavirüs nedeniyle ‘Evde kal’ çağrılarına uymayıp, maske takmadan Arnavutköy’de yürüyüş yaptığı görülmüştü. Gazetecileri görünce koşmaya başlayan Çetin, “Neden maske takmadınız?” sorusuna ise cevap vermezken, çevredekilerin de tepkisini çekmişti.