Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanı Muhammed Aydoğar basınla bir araya gelerek, Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş İl Başkanlığı'nın 2024 yerel seçimlerinde izleyeceği politika, Kahramanmaraş ve genel siyaset hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte Aydoğar'ın açıklamalarının satır başları şu şekilde:

"30 Temmuz 2023 tarihi itibariyle, Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin olurlarıyla Kahramanmaraş İl Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım. Bu vesileyle sizlerle tanışmak, partimizin politikası hakkında bilgi vermek, Kahramanmaraş için yapabileceklerimiz, yaptıklarımız ve yarının Kahramanmaraş'ının ihyası ve inşaası için sizlerle biraraya gelmiş bulunmaktayız.

1-1102

"KAHRAMANMARAŞ'TA SİYASİ KARTLAR YENİDEN DAĞITILACAK"

Kahramanmaraş'ta bu devraldığımız bayrağı daha ileri bir noktaya götürmek ve Kahramanmaraş'ta Yeniden Refah Partisi'nin heyecanını, dokusunu buram buram tüm mahallelerinde, sokaklarında, belediyelerinde hizmetimizi hissettirmek adına bu yola çıkmış bulunuyoruz. Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş teşkilatı 30 Temmuz 2023 tarihi itibariyle gündemi takip eden değil, özellikle yerelde gündemi oluşturan bir siyasi partinin teşkilatı olacağız. Teşkilat kurma çalışmalarımız gerek daha önceki teşkilattaki arkadaşlarımız ve gerekse de yeni katılım sağlayan arkadaşlarımızla çok daha güçlü olacak ve Allah'ın izniyle 2024 yılında yapılacak yerel seçimlerde Kahramanmaraş'ta siyasi kartlar yeniden dağıtılacak ve ilçelerinde büyükşehirinde hiç farketmez Yeniden Refah Partisi'nin etkisini hep beraber yaşayıp göreceğiz.

2-766

Kahramanmaraş'ta yapılan hayırlı, güzel, doğru hizmetleri takdir etme ve yapanları onure etme noktasında en güzel siyasi muhalefti ve yapılan hizmetlerin yanlışlığı noktasında da en doğru muhalefeti yiğidi öldür hakkını yeme anlayışıyla dik durarak, kimseye saygısızlık yapmadan, kimsenin kalbini kırmadan, tek derdi Kahramanmaraş olan bir teşkilat yapısıyla gerek il başkan yardımcılarımız gerek ilçe başkanlarımız ve STK'lardan görevli başkan yardımcılarımızla birlikte bizler de seçmen üzerindeki çalışmamızı 30 Temmuz itibariyle başlamış bulunmaktayız. 45 gün içerisinde inşallah Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş il teşkilatını kongreyle taçlandıracağız ve kongremize Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan beyin katılımıyla gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle başlamış olduğumuz çalışmalarda hem Nurhak'ta hem de Dulkadiroğlu ilçe başkanlığında yeni atamalarımızı yapmış bulunmaktayız. Teşkilatımızda devam eden ilçe başkanlarımız var, hali hazırda milletvekilliği aday adaylığı için istifa eden ilçe başkanlarımız vardı onların yerine yeni atamalar yaparak çok daha güçlü Yeniden Refah Partisi Kahramanmaraş teşkilatıyla çok daha güçlü, çok daha güzel bir Kahramanmaraş inşaa etmek ve bu şehri ihya etmek için elimizden gelen mücadeleyi yapacağız."