Müge Anlı'da Sinan Sardoğan olayı ülke gündemine geldi. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Sinan Sardoğan'ın tuhaf olaylar zinciri izleyenleri şaşkına çevirdi. Peki, Sinan Sardoğan kimdir? İşte detaylar...

Müge Anlı Sinan Sardoğanolayı nedir? Sinan Sardoğan kimdir? Şeklindeki sorular Müge Anlı takipçileri tarafından merak konusu oldu. . Evinde tavuk pişirirken kayıplara karışan Arife Gökçe soruşturmasında baş şüpheli olarak adı geçen Sinan Sardoğan, anlatımları ile sosyal medyada da en çok konuşulan isimlerden biri oldu. İşte detaylar...

SİNAN SARDOĞAN KİMDİR?

Beş çocuğu ve 12 torunu olan 64 yaşındaki Arife Gökçe'nin, Arife'nin annesi olduğunu iddia eden oğlunun sınıf arkadaşı Sinan Sardoğan tarafından taciz edildiği ortaya çıktı.

Fenerbahçe Beko Monaco izle canlı yayın naklen kesintisiz HD full Fenerbahçe Beko Monaco izle canlı yayın naklen kesintisiz HD full

64 yaşındaki Arife Gökçe, 11 gün önce evde eşine tavuk pişirirken ortadan kayboldu. Eşi ve çocukları Arife Gökçe'yi ararken, jandarma olaya müdahale ederek tüm köyü aradı.

Arife Gökçe'nin kaybolmasıyla ilgili soruşturma derinleşirken Sinan Sardoğan'dan cinsel taciz mesajları aldığı ortaya çıktı.

SAPIK SİNAN KİMDİR, GÖKÇE’NİN KAYBINDA SORUMLU MU?

Sinan Sardoğan, Müge Anlı'nın pazartesi günü yaptığı yayının finalinde itiraflarda bulundu. İddiasına göre o gün akrabası olan Kadir Durmuş ve Mustafa Karaaslan ile Arife Gökçe'nin evine gittiler. Kadir "Arife yenge bir dışarı gelir misin' diye seslendi ve yaşlı kadın kapıya çıkınca ensesine odunla vurup bayılttı. Kadını kucaklayan Kadir, Mustafa Karaaslan'ın arabasına bindirip kaçırdı.

Sinan Sardoğan, o gün hiç görmedim dediği Arife Gökçe'nin kaçırıldığını iddia edince Müge Anlı onunla kamera arkasında konuştu. Sinan Sardoğan'ın kayıt dışı yaptığı o konuşmada, Kadir ve Mustafa'nın kaçırdıkları Arife Gökçe'yi tecavüz ettiklerini söyledi. Sinan Sardoğan kendisinin onlarla gitmediğini ve kadına tecavüz etmediğini iddia etti.