ATV CANLI YAYIN İZLEME EKRANI: MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 29 KASIM 2021 PAZARTESİ

Müge Anlı ve Tatlı Sert yeni sezona damgasını vurmaya devam ediyor. ATV'nin sevilen programlarında Müge Anlı ve Tatlı Sert, müdavimleri tarafından asla kaçırılmayacak. Ele aldığı tüm olaylar Türkiye gündeminin merkezinde yer almaktadır. Gerek dizileri, gerekse filmleri reytinglerde ikiye katlayan Müge Anlı ve Tatlı Sert 26 Kasım Cuma günü haftanın son günü ekrana geldi ve ekranlarda yer aldı.

Tansiyonun bir dakika düşmediği program bilindiği gibi saat 10:00 sularında başlıyor.

muge-anli-29-kasim

MÜGE ANLI 29 KASIM 2021 ATV CANLI YAYIN İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

MÜGE ANLI 26 KASIM NELER YAŞANDI?

15 yaşındaki İsmihan Ceylan bir aydır kayıp. Müge Anlı İsmihan’ın 32 gündür haber alınamadığını, İlyas Yaman tarafından ailenin kaçırıldığını düşündüğünü, biz çocuğumuzu okutacaktık dediğini aktardı. İsmihan’ın annesi Bilgay Hanım, İlyas’ın ailesinin ulaşmadığını, hiç haber olmadığını, kızının evlendirilmeye çalışıldığını ama kızının daha 15 yaşındaki olduğunu söyledi. Bir çocuk annesi Ekin Gökçe öldürüldü. Ekin’in annesi Nermin Hanım, kızının 17 yaşında evlendiğini, 19 yaşında anne olduğunu, kızının da 15 yaşında istendiğini, vermediğini, kızının liseyi bitirmediğini, kızının eşi Selçuk Bey’in kızından vazgeçmediğini söyledi. Nermin Hanım, damadının da 2019 yılında öldürüldüğünü belirterek damadını öldüren kişilerin kızını öldürdüğünü düşündüğünü ifade etti. Türkücü sevgili paraları geri verecek mi? Cüneyt Bey, Safiye Hanım kendisine araba al dediğini, o sebeple aldığını, Sülün Osman gibi olduğunu, çok ağrına gittiğini, kimseyi dolandırmadığını belirtti. Müge Anlı, Cüneyt Bey’e senin Safiye ile ne işin var deyince Cüneyt Bey, Safiye Hanım’ın kendisinin alkollü halinden faydalandığını iddia etti. Sevgilisine evini verdi, oğlunun eğitim parasını ödemedi mi?

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Sayısız sosyal sorumluluk projesi, faili meçhul cinayetler ve kayıplarla tanınan Müge Anlı, her iş günü seyircisini ekrana kilitliyor. Müge Anlı ve ekibi onları aramaya devam etti ve kayıp belgeleri, cinayet mağdurlarını ve kayıp kişilerin tüm yaşamlarını ortaya çıkararak olaya ışık tuttu. Her iş günü aynı saatte başlatılan programlarda birçok dosya aydınlatıldı. 


Müge Anlı ve Tatlı Sert ile 29 Kasım 2021 Pazartesi günü sizlerle buluştu.