Mucize Doktor final mi yaptı, Mucize Doktor neden final yapıyor merak konusu oldu. Başrollerinde Onur Tuna ile Taner Ölmez’in gibi isimler rol aldığı Mucize Doktor bu akşam son kez izleyicisiyle buluşuyor. Yayınlandığı ilk bölümleri ile oldukça yüksek reytigler elde eden ve son zamanlardaki bölümlerinde reytinglerde düşüş yaşayınca gözden düşmüştü.

MUCİZE DOKTOR NEDEN FİNAL YAPTI, YENİDEN BAŞLAR MI?
5 Ağustos - 8 Ekim 2013 yılları arasında Kore'de yayınlanan The Good Doctor adlı diziden Türk televizyonlarına uyarlanan Mucize Doktor, 12 Eylül 2019 günü ilk bölümüyle ekranlara geldi. 2021 yılına reytingleri iyi sayılabilecek seviyede ilerlerken sezon ortasında iddialı dizilerin yayın hayatına başlamasıyla Mucize Doktor'un reytinglerinde gözle görülür düşüş yaşandı.

Çekimleri İstanbul Pendik’te bulunan Medical Park hastanesinde yapılan dizide rol alan başrol oyunculara yüklü miktarda bölüm başı parası ödeniyordu. Reytinglerin düşmesiyle beraber reklam gelirleri düşmeye başladı. Açık kanaldan yayınlanan dizilerin neredeyse tek gelir kalemi olan reklamların azalması, dizinin yapım maliyetlerini karşılayamaz hale gelmesine neden oldu.

Zarar etmeye başlayan dizi, hem Fox TV'yi hem de dizi yönetimini memnun etmedi ve 64. bölümde final yapmasına karar verildi. Mucize Doktor'un yayından kaldırılmasının nedeni izlenme oranlarının (reyting) düşmesidir olarak ifade edebiliriz. Dizinin yeniden başlaması gibi bir düşünce şuan için görülmüyor.

MUCİZE DOKTOR FİNAL BÖLÜMÜ NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?
Her bölümüyle izleyenlerin gönlüne taht kuran ve  farklı hikayelere yer verilen Mucize Doktor'un final bölümü (64. bölümü), 27 Mayıs 2021 Perşembe günü saat 21.00'deFox  TV'de son kez ekranlara gelecek. Fakat daha öncesinde saat 20.00'de son bölümün tekrarı seyircisiyle buluşacak. Mucize Doktor'un tüm bölümlerini yeniden izlemek isteyenler dizinin YouTube kanalını ziyaret etmek mümkün.

MUCİZE DOKTOR FİNAL BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?
Yola çıktığından beri hayalini kurduğu hemen her şeyi elde eden Ali’nin önünde şimdi son bir engel vardır; o da baba olmaktır. Ali ve Nazlı bu dev kararla bocalarken Ali çocukluk zorbalarından birini yıllar sonra karşısında bulur.

Ali yeni hayatına başlamadan önce abisinin kaybı ve geçmişiyle son kez yüzleşmek zorunda kalır. Ama bu imkansıza yakın bir görevdir. Ali sonunda yapabileceklerinin sınırına mı gelmiştir? Yoksa bu hayatta her şey mümkün müdür?