Reality show yıldızı ve sosyal medya fenomeni olmasının yanı sıra milyar dolarlık bir markanın da sahibi olan Kim kardashian malikaneyi andıran lüks evini yılbaşına uygun dekore etmişti. Ancak Kim'in paylaşımına "Görgüsüz", "Zenginliğin mide bulandırıcı görüntüsü" eleştirileri yağmıştı.

FRİKİK VERMEKTEN KAÇINMADI


SKIMS'in 43 yaşındaki kurucusu Kim Kardiashan son paylaşımıyla da adından söz ettirdi. 364 milyon takipçisi bulunan ünlü isim Instagram hesabından iddialı bir paylaşım yaptı. Paylaşımı kısa sürede gündem oldu.

Kim Kardiashan iddialı elbisesini "Mor hükümdarlık" notuyla paylaştı. Paylaşıma beğeni ve yorum yağdı. 

"Çok muhteşem elbiseye bayıldım", "Ateşli", "Elbisesi çok güzel", "Muhteşem", Mor sana çok yakışıyor" gibi yorumlar yapıldı.

21 Ekim 1980 tarihinde doğan Kim Kardashian’ın gerçek adı Kimberly Noel Kardashian’dır. Los Angeles’ta doğan Kardashian baba tarafından Ermeni, anne tarafından Hollanda ve İskoç asıllıdır.

Sosyal hayatında yarattığı sansasyonlarla magazin figürü haline gelen Kardashian, E kanalında yayınlanan Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar ile bilinir.

Amerikan ABC kanalında yayınlanan Dancing With the Stars (Yıldızlarla Dans) adlı televizyon formatında yarıştı.

 'mor hüküdarlık' notuyla paylaştı! Frikik vermekten korkmadı

Bir dönem prodüktörlük, mankenlik, şarkıcılık, oyunculuk ve stilistlik yapmıştır. İş insanı kimliğiyle dikkatleri çeken Kardashian kendi adını taşıyan birçok parfüm çıkarttı.