Sıkmadık el çalmadık kapı bırakmayan ve esnaflarla bire bir ilgilenen Aydoğar; “Milletimiz gerçeklerin farkında, bu şehir Cumhur İttifakı ile ayağa kalkacak” dedi.

Kahramanmaraş Milletvekili Adayı Muhammed Aydoğar, 14 Mayıs seçimlerine ilişkin yaptığı açıklamada, “Bizler Cumhur ittifakı milletvekili adayları olarak saha da seçimden çok yaralarımızı kısa sürede nasıl sararız, yeniden daha güçlü bir şekilde nasıl ayağa kalkarız onu konuşuyoruz. Vatandaşlarımız dar gününde yanında olanı unutmuyor. Çok kadirşinas bir millete sahibiz. Böyle büyük bir felaketin üstesinden siz gelirsiniz diyorlar. Bunu daha önce yapılanlara binaen söylüyorlar. Seçimle ilgili bir endişemiz yok. Darda olan vatandaşlarımız, esnafımız ve iş insanlarımızdır” dedi.

1-844

Kahramanmaraş’ın en ücra köşelerine kadar ziyaret eden Aydoğar, "Vatandaş bizi görünce sakın Kahramanmaraş’ı bırakmayın diyip boynumuza sarılıyor. Millet ittifakının kimlerle iş birliği yaptığı ortada. Bu millet her zaman milli bir duruş sergilemiştir. 14 Mayıs seçimlerinde de öyle olacaktır. Seçimden sonra bir an evvel Kahramanmaraş’la ilgili adımları atacağız. Şimdiden çalışmalarımız başladı. Devlet millet el ele yaralarımızı sarıp en güçlü şekilde ayağa kalkacağız’. Bu nedenle bir oy Erdoğan'a bir oy Aydoğar'a diyoruz" ifadelerini kullandı.

2-553

Editör: Mine Kirik