Sapsarı toprakların koktuğu bir anadolu masalını ekranlara taşıyan Gönül Dağı dizisinde bomba gelişmeler yaşanıyor.

TRT 1 tarafından yayınlanan Gönül Dağı 41.bölüm fragmanında yine hüzün etrafı sarıyor.

Vefat ettiği söylenilen evladının özlemini uzun yıllar boyunca çeken Döndü'nün duyduğu haber Gönül Dağı 41.bölüm fragmanında hem sevinci hem de üzüntüyü beraberinde getirdi. 

Uzun yıllardır kalbindeki korları söndüremeyen Döndü'nün Düğüncü Muammer'in sözlerini duyar duymaz tepki vermesi yeni drama ön gösteriminde öne çıkan sahnelerden biri oldu.

Muammer'in Kenan beyin esasında kendi oğulları olduğu hakikatini anlatması üzerine Gönül Dağı dizisinde düğümler yavaş yavaş çözülmeye başlamıştır. Gönül Dağı yeni bölüm fragmanında, Döndü ve Muammer ikilisinin aradan çok uzun bir zaman geçtikten sonra olayın aslını astarını nihayet öğrenebilmeleri ekran başındaki tutkunlarının derin bir nefes almasını sağladı.

gonul-dagi-duguncu-muammer

KAYGILI GÖZLER SON BULACAK MI?
Mutluluğun ve hüznün bir arada yaşanacağı Gönül Dağı'nda ölüm belgesiyle karşılaşan Kenan öfkesini kontrol edemeyerek etrafındaki bulunan eşyaları dağıtması da ayrıca gergin bir atmosfer oluşturacak.

Berk Atan ve Gülsim Ali başarılı performanslarıyla süsledikleri Gönül Dağı dizisinin 41. yeni bölümünden ön izleme görüntüleri yayınlandı. Gözü yaşlı Döndü teyzenin ve umudunu tüketmek üzere olan bir sahne ile karşılaşacaksınız. Mendilleri hazırlayın, dizide çok gözyaşı var...