Sunucu Mehmet Ali Erbil her hareketiyle olay oluyor. Bu sefer de yaptı yapacağını. Açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Erbil, en son yaptığı açıklamayla çok konuşuldu. Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta açtığı canlı yayında "Dünya rekoru bende. Yıllarca haftanın 6 günü cinsel ilişkiye girdim.'' dedi, olanlar oldu...

Mehmet Ali Erbil, Ece Ronay ile arasında yaşananlardan dolayı neredeyse her gün magazin gündemine geliyordu. En son yaptığı cinsellik itirafını bomba gibi patlattı.

Sosyal medyada canlı yayın açan ve herkesi şok eden açıklamalarda bulunan Erbil, bakın neler söyledi...

Merve Boluğur: Tapulu kocam Merve Boluğur: Tapulu kocam

Yıllardır mücadele ettiği kaçış sendromu hastalığı nedeniyle tedavi gören Mehmet Ali Erbil, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla zaman zaman adından söz ettiriyor.

Daha önce şarkıcı Ece Ronay'a attığı mesajlar yüzünden günlerce konuşulan Erbil, bu sefer cinsel ilişki itirafında bulundu.

Rahatsızlığından dolayı ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, TikTok'ta hesap açarak yayınlar yapmaya başladı.

Oyuncu Onur Sermik ile canlı yayın açan Erbil, üstü kapalı olarak sorular "Bugüne kadar kaç kişiyle birlikte oldunuz?" sorusuna çarpıcı bir cevap verdi. 

 Bir itirafta bulunan 65 yaşındaki Erbil, "Dünya rekoru bende. Yıllarca haftanın 6 günü yaptım, pazar günüm boştu, bir mecra beni kapatmıştı" dedi.

Ece Ronay meselesi

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, şovmen Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa ederek suç duyurusunda bulunmuştu.

Hakkındaki iddiaların ardından açıklama yapan Mehmet Ali Erbil "Benim telefonum asistanım elinde, o mesajları ben atmadım" demişti.

Mesajlarının Ece Ronay'ın kişilik haklarını zedelediğini kaydeden savcılık Erbil'in, "elektronik haberleşme aracılığıyla cinsel taciz", "sesli yazılı veya görüntülü bir iletiyle hakaret" ve "tehdit" suçlarından 8 yıl 10 aya kadar hapsini talep etmişti.